Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb pasi a külsőmről ítél? Hogy tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy régebben nem voltam egy kimondottan szép lány... aztán pár éve mivel egyetemre mentem, egy más városba, úgy gondoltam megváltozom minden szempontból.. így lefogytam, elkezdtem csinosan öltözködni...magassarkú, minden... aztán felvarrattam a hajam, műköröm , szoli és smink, szóval teljes átváltozás, viszont mostmár máshogy állnak hozzám a pasik, és lehet, hogy régebbenmikor nem voltam olyan "csinos" akkor máshogy közeledtek hozzám... de nem csak a pasik, hanem a lányok is, persze vannak barátaim , de mégis más
2011. ápr. 19. 20:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom miér kaptam 0%-ot,tudjátok egyszer egy sikeres ember is megmondta,hogy mindig törekedj a legjobbra sose érd be kevesebbel.Sportcipő speciel egyáltalán nem nőies inkább falusi paraszt lányos,primitív viselet egy nő könyörgöm viseljen nőies cuccokat(miniszoknya,csinos felső,magas sarkú),én sem veszek fel sportcipőt pasi létemre,mert primitív,igaz,hogy meleg a bőrcipő már,de akkor is jól néz ki és ad egy tartást egy magabiztos megjelenést.


23F

2011. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!