Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb pasi a külsőmről ítél? Hogy tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy régebben nem voltam egy kimondottan szép lány... aztán pár éve mivel egyetemre mentem, egy más városba, úgy gondoltam megváltozom minden szempontból.. így lefogytam, elkezdtem csinosan öltözködni...magassarkú, minden... aztán felvarrattam a hajam, műköröm , szoli és smink, szóval teljes átváltozás, viszont mostmár máshogy állnak hozzám a pasik, és lehet, hogy régebbenmikor nem voltam olyan "csinos" akkor máshogy közeledtek hozzám... de nem csak a pasik, hanem a lányok is, persze vannak barátaim , de mégis más
2011. ápr. 19. 20:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Hát csak próbáltam megváltozni és igazából az lep meg, h mikor nem voltam ilyen, és csinos sem, aranyosabban álltak hozzám a pasik

Most meg általában csak arra kellenék, persze biztos vannak kivételek , de most a többségre gondolok

2011. ápr. 19. 20:55
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki a külső alapján alkotja meg az első benyomást. Ha meglátok egy sminkelt, szolis, tűsarkas lányt, nekem sem az ugrik be, hogy milyen jól elbeszélgetnénk. Holott nyilvánvaló, hogy nem mindegyikük üresfejű.
2011. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem már a kérdésben benne van a válasz. A "műköröm, szoli"-nál.
2011. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet, hogy amíg nem volt top külsőd, addig a jó tulajdonságaidat helyezted előtérbe, a személyiséged kevésbé vonzó oldalát pedig elrejtetted, hogy így legyél vonzó az embereknek?

Mióta magabiztos vagy a külsődet illetően, magabiztosabb lettél a személyiségeddel kapcsolatban is, de az így felszínre került tulajdonságaid nem olyan vonzóak, hogy valaki hosszú távon el akarja viselni.


A másik, talán jobb tippem, hogy akik meg tudják ítélni az esélyeiket a csajoknál, és a régi külsőddel próbálkoztak, azok nem kapnak nőt minden ujjukra, ezért is inkább komoly kapcsolatban gondolkodnak.

Míg aki ráhajt egy jó csajra, mint aki most vagy, az elég önbizalommal rendelkezik, tudna 5 másikat is szerezni, ezért csak akkor fog komolyan venni, ha tényleg megfogod valamivel.

2011. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

Tök jó vagy,álomcsaj,legalábbis nekem.Én tuti büszke lennék rád,hogy nem hagytad,hogy jó minden ahogy van,hanem tettél magadért,helyes ezt így kellene követni.

Lányok vegyetek erről a csajról példát.

Ilyen maradj,tuti vagy,csak megakarnak kapni és nem tudnak így a vesztesek csak beszólni tudnak.


23F

2011. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
legyél megint csúnya :)
2011. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Elég lenne egy kicsivel több természetesség.
2011. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem követném a példáját...Inkább legyen fehéres a bőröm,mint sárgásbarna.Inkább legyenek szép,ápolt,kicsit rövidebb körmeim,mint különbejáratú kapáim.Inkább hordok sportcipőt,vagy alacsonyabb sarkú cipőt,mint "ribanc-surranót",amiben kitöröm a nyakam.Inkább legyek természetesen átlagos,mint sminkkel,meg 6kiló vakolattal szép.Nem csak akkor vagy ápolt,ha műnőt csinálsz magadból.Bocs az offért.


Kérdező: Sztem nem kellene csodálkoznod.Az ilyenekre a legtöbb pasi azt mondja,hogy "de meghúznám" és nem azt,hogy "biztos értelmes lány lehet,meg szeretném ismerni közelebbről"...

2011. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Genetika. A jó csajt kell meghúzni, mert akkor az utódom is jobb lesz. De gyorsan kell csinálni, mert nagy a verseny.
2011. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

Lányok vegyetek erről a csajról példát


Kösz, de nem. Nekem nem kell póthaj, szoli, műköröm ahhoz, hogy észrevegyenek, mivel így is kocsányon lóg a pasik szeme, ha feltűnök és nem túlzok. igazából sajnálni tudom, ha valakinek ennyire nincs kisugárzása és stílusa, hogy csak ilyen ribanckellékkel tudja magára felhívni a másik nem figyelmét.

2011. ápr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!