Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb pasi a külsőmről ítél? Hogy tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy régebben nem voltam egy kimondottan szép lány... aztán pár éve mivel egyetemre mentem, egy más városba, úgy gondoltam megváltozom minden szempontból.. így lefogytam, elkezdtem csinosan öltözködni...magassarkú, minden... aztán felvarrattam a hajam, műköröm , szoli és smink, szóval teljes átváltozás, viszont mostmár máshogy állnak hozzám a pasik, és lehet, hogy régebbenmikor nem voltam olyan "csinos" akkor máshogy közeledtek hozzám... de nem csak a pasik, hanem a lányok is, persze vannak barátaim , de mégis más
2011. ápr. 19. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az egészet azért csináltad hogy tetszél a férfiaknak, nem? Akkor miért kéne ez ellen tenni? Nem értelek.
2011. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Panda Péter ***** válasza:
100%
ne is csodálkozz. nem is értem, hogy ezen miért csodálkozol. megváltozott a kinézeted, ezért megváltozott az emberek hozzáállása. sajnos ilyen világban élünk, sokszor a külsőségek alapján ítélünk.
2011. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek az emberek , ne is csodálkozz el rajta
2011. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Talán mert ez a "műköröm, szoli, smink"-effektussal felvettél egy olyan stílust, amire pont ez a felszínesség jellemző, és az ilyenek hím verziói találnak be.
2011. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Jajj! Ez most olyan mint amit 1 milliószór megkérdeztek már , hogy "a külső vagy a belső számít?"


Na szóval!


Senki sem gondolatolvasó! Nem látunk bele a másik fejébe!

Tény a külső sokmindent elárul, de soxor csalóka is lehet!


Azaz ha tetszik az illető akkor tutira adok neki esélyt, hogy megismerjük egymást és legalább egyszer beszélgessünk!


De sajnos a külsőt látjuk meg először és nem gondolkodik mindenki éretten.....


De nézs meg pölö a Való világ 4 ben ezt a szőke plasztik pics@t, NA róla elsőre megvan az embernek a véleménye és senki nem is tud róla jót elképzelni!

2011. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, egy nő az legyen nő!


Nem kell túlzásba vinnie a dolgokat, de ne legyen magával szemben igénytelen! Szóval azért foglalkozzon magával de ne vigye túlzásba, és ha csak a közértbe megyünk le vásárolni akkor nem fontos minden alkalommal kifestenie magát!


De én nem ellenzem a szolit sem, lényeg, hogy tartsd meg magadat egy határon a "kúrv@s" és a szexy csak között.


Szóval ne öltözködj se kúrv@san se igénytelenül.

2011. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva: NE a "legtöbb pasi" -val gyere össze hanem azokkal akik a "legtöbb pasin" kívül vannak, a másik többivel próbálkozz!
2011. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Tehát "ribancosabb" kinézetre váltottál, és most meglep, hogy az emberek azonosítanak az új külsőddel? :D Ha nem ez volt a cél, akkor mért változtál meg?
2011. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban a külsőnek még mindig nagyobb a hatalma mint az inteligenciának:P
2011. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha csinos lennél, de nem műnő, biztosan nem lennének előítéletesek.
2011. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!