Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy felejtsem el? Gyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Gyors választ légyszíves. =)

Figyelt kérdés

Van egy fiú,pár hónapja ismerem. Eddig 2x voltam nála,és a második alkalommal smároltunk. Ma van a szülinapom,még csak fel sem köszöntött,pedig lett volna rá lehetősége,akár facebookon,akár msnen,vagy a discoban. Tegnap is nézett,stb... Nagyon szeretem,nem tudom magam túltenni rajta...Legalábbis még most nem. Tudom hogy most arra kéne gondolnom hogy egy bunkó,de attól még szeretem. Valami tipp,hogy túltegyem magam rajta? Sokan próbálkoznak...,de senki nem tetszik. :( Valaki!! :'(

17L


2011. ápr. 10. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Először is Boldog Szülinapot;) A kérdésre reagálva meg nehogy már te fussál utána...ha akar vmit majd lép ő, ha csak nem egy töketlen srác. Ha meg nem tetszel neki akk hagyjad, az élet rövid ahhoz, h felesleges dolgokat erőltessünk vagy rágodjunk rajtuk.:) 18F
2011. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot. :D

Ne fuss utána. Neki is kelljen tennie azért ha szeretne veled beszélgetni. Hagyd, hogy ő keresse a társaságodat, Ne érj rá mindig, legyél egy kicsit elérhetetlenebb. Érted a lényeget ugye? Ha ez sem használ akkor hagyd a fenébe.

2011. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!