Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy felejtsem el? Gyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Gyors választ légyszíves. =)

Figyelt kérdés

Van egy fiú,pár hónapja ismerem. Eddig 2x voltam nála,és a második alkalommal smároltunk. Ma van a szülinapom,még csak fel sem köszöntött,pedig lett volna rá lehetősége,akár facebookon,akár msnen,vagy a discoban. Tegnap is nézett,stb... Nagyon szeretem,nem tudom magam túltenni rajta...Legalábbis még most nem. Tudom hogy most arra kéne gondolnom hogy egy bunkó,de attól még szeretem. Valami tipp,hogy túltegyem magam rajta? Sokan próbálkoznak...,de senki nem tetszik. :( Valaki!! :'(

17L


2011. ápr. 10. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
boldog szülinapot.
2011. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot ha szereted nem kell elfelejteni főleg ha neki is tetszel..
2011. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon Boldog Szülinapot!


Ha Kos vagy, légy vérbeli Kos, aki csak a jelenben él és csak a jövő elé néz, nem foglalkozik a múlttal. Ha nem keres a srác, majd keres más, nehogy már ettől függjön a boldogságod. Arról nem is beszélve, hogy ha nem adsz magadról életjelet, akkor előbb-utóbb érdeklődni fog utánad, s lehet, hogy ez már akkor lesz, amikor neked többé már nem kell.

2011. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyors válaszom: felejtsd el. Ha van rá esélye, hogy felköszöntsön és nem tette meg, de be is jösz neki az nem egyszerüen bunkóság. Az ettől több. Ez elég ok, hogy ne foglalkoz vele még, ha szereted is.
2011. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mostanában sokat járok bulizni,és egy helyre járunk-közel is van hozzám,és nagyon jó hely,szeretem. =)

Ott nézegetett többször is,és amikor az eggyik srác haveromat közelebb húztam,mert mondtam neki valamit,egyből ránk nézett,meg többször szokott nézni,de tudom hogy nem tetszek neki,barátnőmnek is mondta.

Amúgy köszönöm. =) :$

2011. ápr. 10. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Na tessék idegenektől is kaptál Boldog szülinapot:) és én is Boldog szülinapot!:D
2011. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Boldog születés napot!:D

Ez a te napod ebben az évben,ne engedd,hogy valaki így elrontsa:D Bulizz érezd jól magad!Legalább erre az egy napra próbáld róla elterelni a figyelmedet(:

2011. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Óóó,voltam bulizni. =)

Saajnos nem megy. :S

2011. ápr. 10. 12:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! Ha ennyire látványosan hanyagol, akármilyen kellemetlen ez neked, keress másik fiút.
2011. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ebben a helyzetben mindig arra gondoltam, hogy nem méltó az illető arra, hogy szeressem. Az eszemre hallgattam, pedig rendkívül romantikus, ábrándozó típus vagyok!

De nem lehet, hogy egyszerűen elfelejtette a szülinapod? Megesik, még ha a szeme elé is van írva a közösségi oldalakon.. Ezért kellene véget vetni annak, ami még szinte el sem kezdődött?

Amúgy mit vársz, hogy feleségül kérjen? Egy kapcsolathoz idő kell. Lehet, hogy könnyűvérűnek gondol..

Boldog szülinapot!

2011. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!