Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha csaj hívja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha csaj hívja el a srácot randira?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 11:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14:21 ezt nem tudhatod hogy eljönne e amíg meg nem kérdezed, egy kis sétában meg nincs semmi rossz és kegyetlen lusta vagyok, de ha egy lány elhívna biztosan nem mondanék nemet még akkor sem ha nem akarok tőle semmit
2011. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
Najó akkor én írok vmit!Ha tetszel neki akkor egyáltalán nem nyugodtan a 21.-században élünk!DE ha nem tudod h tetszel-e neki inkább próbáld meg kideríteni előbb!
2011. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nem az
2011. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat:)Hát szinte biztos vok benne h tetszek neki mert már adott jeleket csak nem tom ekkorát talán nem mer lépni
2011. ápr. 9. 19:40
 15/20 anonim ***** válasza:

Ja ja valószínű hogy neki még nem egyértelmű a dolog.

Ezért csak akkor fog lépni ha 100%-os lesz ez meg egyenlő azzal ha te hívod el :D

2011. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát igen erre már én is gondoltam h nem biztos a dologban:)
2011. ápr. 9. 20:48
 17/20 anonim ***** válasza:
Hivd el nyugodtan vagy beszélgess vele a neten vagy ahogy épp könnyebb.
2011. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)próbálkozok vagyis remélem:D
2011. ápr. 9. 21:59
 19/20 anonim válasza:
Öhm :D szerintem egyáltalán nem gáz ha te hívod el vagy előtte próbáld meg kideriteni hogy bejössze neki :D
2011. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem biztos a dolgában. Sajnos a lányok olyankor is szépen néznek, amikor nem akarnak semmit. Nekem is van egy lány aki tetszik, de biztos forrásból tudom, hogy nem jövök be neki, ennek ellenére olyan szépen néz és mosolyog. :D
2011. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!