Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csaj is hívhat randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj is hívhat randira valakit? 19L

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint igen, sőt, anno ö tette meg ezt a lépést a pasijánál és 1 éve járnak Akkor Én is megtehetem hogy ha nagyon tetszik egy fiú? =D Mert az szuper lenne! ^^ Én lennék a legboldogabb az tuti! Még nem volt kapcsolatom és úgy érzem, szeretnék AKTÍVAN tenni az ügy érdekében, mert eddig a jelekkel semmire sem mentem =S =(
2011. okt. 14. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon tökös lehet a pasi, aki megtetszett...

Persze, fizikai akadája nincs, egy nő is hívhat randira egy pasit, de nekem olyan pasi nem kéne, aki ilyen tutyimutyi. Akinek eddig én kellettem, az mind egyértelműen tudatta ezt, odajött/felhívott/megszólított. Én tartom magam annyira, hogy ne én kerítsek magamnak pasit, hanem engem kérjenek fel és az alapján válogassak...

Lehet így összejönni pasival, de kutyának nézném, nem FÉRFInak..

2011. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elhívhatod randira, de ne így fogalmazd meg. Inkább mondd azt neki, hogy üljetek be valahova meginni egy üdítőt.

Utána viszont ne hívogasd, mert ezzel baromira el lehet riasztani egy pasit. Elvégre ők a vadászok, mi meg a vadak. Hagyd, hogy becserkésszen. Ha nem keres, akkor nem érdekled.


24/N

2011. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én tartom magam annyira, hogy ne én kerítsek magamnak pasit, hanem engem kérjenek fel és az alapján válogassak...

Lehet így összejönni pasival, de kutyának nézném, nem FÉRFInak.."

Téged viszont nem kell semminek se nézni, így is egy elkényeztetett pics@ vagy.

2011. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én az utolsóval értek egyet. Az egy dolog, hogy a férfinak "kell" elhívni a nőt, de ez a majd, ha akar valamit odajön és kinyalja a pi.csám hozzáállás nem tetszik a férfiaknak.


Amúgy megpróbálhatod még, hogy célozgatsz neki, hátha úgy ő fogja megtenni az "első" lépést. Ha úgy sem, akkor elhívhatod te is valahova. Tudtommal egyenjogúság van. :-)

2011. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Manapság elfogadhato, hogy a lány meg oda a sráchoz megtenni az elso lépést. Nem ciki, viszont én nem tudok ezzel kibékulni. Velem is volt már olyan, hogy tetszettem egy srácnak, de nem volt képes odajonni hozzám és megmondani, hogy mi van. Ilyenkor ugy érzem, hogyha a srác nem képes odamenni hozzám és a szemembe megmondani, ezzel vállalni a kockázatot, hogy kikosarazom, akkor általában nem képes harcolni azért, amit akar. Ezeket a pasikat hívom én "tutyimutyiknak" :D

Mindenesetre probáld meg, ha annyira tetszik, semmit nem veszthetsz ezzel! :)

2011. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd el valahova. Nem magadat ajánlod fel, hanem csak egy közös programot. Ha akar tőled valamit, akkor lesz folytatása, ha nem akkor kár erőltetni.
2011. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Simán elhívhatod miért ne ? Sok férfi csak is a ,,zöld,, jelre vár :)
2011. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Aztán majd jól kihasznál. Elég naiv lehetsz. Meg valami bombázó, hogy az elmúlt 5 éveben még nem volt senkid.
2011. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elhívhatod ma ez már nem annyira fontos hogy a férfi kezdeményezzen. Egyébként pedig lehet, hogy nem voltak elég nyilván valóak a jeleid vagy csak a rossz tapasztalatai miatt bátortalan. Egy kis noszogatás akkor meg sosem árt ;)
2011. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
inkább csak utaljon rá, hogy el lehetne menni talizni
2011. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!