Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy egy csaj faképnél hagyott, nem jött el a randira?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
én lány vagyok, de barátnőim nem egyszer csináltak ilyet...:D
2011. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen érzés? Ezek a lányok biztos a csalódott lelkekkel táplálkoznak.
2011. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

11:17

Jó nagy görények a barátnőid

2011. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hál' istennek nem. annál nagyobb parasztság nem létezik
2011. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én örülnék ha egy srác meghívna, nem hogy nem mennék el, már egy héttel előbb ott lennék. de hát el is felejthetem.
2011. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocs sz.rul fogalmaztam, remélem mindenki felfogta mit akartam írni.
2011. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A barátok mindig kisegítik egymást a bajban:)


Nekem egyszer volt még...kb 16-17 éves lehettem, mikor egy srác elhívott randizni. Leültünk egy parkba...és csak ültünk...szinte csak én beszéltem, ő néha válaszolgatott, de amúgy meg sem szólalt. Majd egy óra után ezt megelégelve sunyiban rácsörögtem barátnőmre, aki felhívott, hogy úúristen milyen nagy gáz van és csak én vagyok az, aki megmentheti. Szóval el kellett mennem arról a csodálatos randiról. Nem bántam meg egyáltalán. Hát aki egy szót nem bír szólni, azzal én semmit nem tervezgetek.

2011. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a cink, hogy nálunk minden harmónia megvolt, de elhivtam, aztmondta ott lesz, és nem. Azóta el se tudtam érni...
2011. jún. 14. 11:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Te vagy, aki tegnap több kérdést is kiírt ezzel kapcsolatban..?
2011. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne is foglalkozz vele szerintem. Ez a lány, ha annyit nem képes mondani, hogy nem, akkor ne is vesződj vele. Nem meri megmondani a szemedbe és csak hülyít. Jobban is jársz, ha nem keresed.
2011. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!