Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha csaj hívja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha csaj hívja el a srácot randira?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
picit..:) várj kicsit és a srác is elfog hivni:D
2011. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)CSak tod már túl régóta várok rá, de tom h tetszek neki
2011. ápr. 9. 11:17
 3/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki.

Egy picit igen de ha nem tudja meg más akkor miért lenne gáz?

2011. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha akarsz vmit akkor el kell hívni.ha nem hívod nem lessz semmi!
2011. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket:) Hát sztem a haveroknak biztos elfogja mondani:)
2011. ápr. 9. 11:45
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene a dolog az biztos.
2011. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,csak tényleg egy picit furi:) De hallottam már ilyen esetről amúgy, és az lett a vége, hogy összejöttek, úgyh szerintem nem veszíthetsz semmit, ha megkérdezed. Én drukkolok, sok sikert;)
2011. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
a fiú kezdeményezzen!
2011. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)Én is úgy gondolom, h a fiú kezdeményezzen, de ha ennyire félénk akk nem tok mit csinálni
2011. ápr. 9. 12:27
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is el akartam hívni egy pasit sétálni, és azért sétálni, mert minden más túl egyértelmű lett volna, de még sétálni sem hívtam, facen beszélgettem vele nem volt túl kommunikatív, akkor meg minek erőltessem a dolgot, már láttam előre, hogy úgysem jönne el....:(

20/L

2011. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!