Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket válasszam? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Többi lent!

Figyelt kérdés
Aki nagyon tetszik és odáig vagyok érte, és állítólag énis tetszek neki, és már "táncoltunk" egy nagyon jót együtt:D és volt ölelkezés, arcra puszi, tapizás, ültem az ölébe, fogtam a kezét és MSN-en küldi a puszikat, de állitólag egy másik lány is tetszik neki..vagy egy olyan srácot aki nagyon belém zúgott, nincs baj vele, nagyon redes és aranyos, de tetszik az egyik csajnak, akit már nagyon régóta ismerek. Állítólag a barátnőm csakhogy nem mindig úgy viselkedik s már nem vagyunk annyira jóban. Válasszam a szerelemes fiút és közben a csajszi járjon az eszemben merthogy ő is szereti és hogy elég rosszul esik neki ha mással látja, vagy válasszam (várjak) a szépfiúra akivel nagyon jóba vagyunk és hátha összejön? :D
2011. ápr. 9. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne tőlünk kérdezd. Másra hallgass!



[link]

2011. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!