Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezek a lányok nem jók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezek a lányok nem jók akkor milyenek legyenek?

Figyelt kérdés

tehát, nem jók az agyonszolizott, agyonvasalt hajú, sminkes, csőnadrágos, tarnacipős, virágos hajú lányok. akkor milyenek legyenek?

a sminket, és a szolizást megértem, az tényleg gáz..

na de csőnadrág? nem veszitek észre hogy manapság csak olyat lehet kapni, aki meg nem csőnadrágot hord, az meg már hippi mi? meg persze a lányoknál sem menő egy trapézgatya...

ha nincs agyonvasalva a hajad..oké..tényleg mindenki vasalja..de manapság nem is menő a göndör haj.. mindenki vasalóval göndöríti. az eredei göndör haj már nem is tetszik senkinek..


minden fiú írja a kérdéseiben hogy elege van az ilyen lányokból, de akkor mégis milyenek legyünk, hogyha szimplán természetesen senki még csak le se sz**ja a természetes lányokat, ert nyavajogtok hogy minden lány ilyne ri.banc olyan ri.banc, de nektek mégis ők kellenek!!!


2011. ápr. 8. 17:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igazából az egyenes haj rohadtul nem divat már..:) de nembaj. hülyeliba
2011. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem a pasiknak csak egy bizonyos tizede preferálja az ilyen stílusú lányokat. Én sosem a divat szerint öltözöm hanem mindig azt veszem fel ami eszembe jut, így érzem jól magam. Nem járok szoláriumba nem vagyok agyonsminkelt nem vasalom a hajam (főleg nem azért mert mindenki szokta) mégis boldog vagyok. Nem vagyok modellalkat sem de úgy hallom mostanában már inkább a van mit fogni rajt, nem a zörgő csontos lányok a menők xD Úgyhogy most menő vagyok :D Örülök :D Üdvözlet mindenkinek Peace and Love :D
2011. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!