Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezek a lányok nem jók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezek a lányok nem jók akkor milyenek legyenek?

Figyelt kérdés

tehát, nem jók az agyonszolizott, agyonvasalt hajú, sminkes, csőnadrágos, tarnacipős, virágos hajú lányok. akkor milyenek legyenek?

a sminket, és a szolizást megértem, az tényleg gáz..

na de csőnadrág? nem veszitek észre hogy manapság csak olyat lehet kapni, aki meg nem csőnadrágot hord, az meg már hippi mi? meg persze a lányoknál sem menő egy trapézgatya...

ha nincs agyonvasalva a hajad..oké..tényleg mindenki vasalja..de manapság nem is menő a göndör haj.. mindenki vasalóval göndöríti. az eredei göndör haj már nem is tetszik senkinek..


minden fiú írja a kérdéseiben hogy elege van az ilyen lányokból, de akkor mégis milyenek legyünk, hogyha szimplán természetesen senki még csak le se sz**ja a természetes lányokat, ert nyavajogtok hogy minden lány ilyne ri.banc olyan ri.banc, de nektek mégis ők kellenek!!!


2011. ápr. 8. 17:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én téged akarlak
2011. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Tudod én utálom a szolit, nincs pénzem mindig a legújabb divat szerinti nadrágot megvenni, még a tavalyelőttiekben járok, amiknek bizony kicsit trapézos a száruk, hajvasalóra sem telik, de nem is áll jól a vasalt haj, fodrászhoz sem tudok eljárni hetente, úgyhogy itthon megmosom és egyszerű, könnyen kezelhető frizurát gyártok belőle, úgyhogy egyáltalán nem vagyok "menő" és igazából tojok is rá, hogy éppen mi a menő, virágocskákat meg amúgy sem tűznék a hajamba semmi pénzért.

Mégis tetszek a szerelmemnek és valahogy rohadtul nem tud érdekelni, hogy amúgy melyik vadidegen pasinak van, vagy nincs elege az ilyenekből, mint én. :D

2011. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hogy a göndör haj csak műként divat? Hát kikérem magamnak. Nekem dauerolva van a hajam, és imádom...mindenki csodálja, és azt hiszik, hogy eredeti.


Légy természetes, az a nyerő...nem a divat.

2011. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szeretném ha göndör hajam lenne, de sajnos nincs.

Trapéz nadrágban járok.

Hű de gáz lehetek =) Meg öreg is, hogy ilyen kérdésekre válaszoljak... :)

2011. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"senki még csak le se sz**ja a természetes lányokat"


figyi, ne általánosíts, azért mert a te baráti és ismeretségi köröd ilyen sekélyes, hidd el, nem ilyena z egész világ. az lehet, hogy nálatok "nagymenőknél" le sincsenek sz.rva a természetes lányok, nálunk fősulin megőrültünk a természetes lányokért, többek közt én is az egyik volt szaktársamért, aki nem sminkelte agyon magát, nem járt divatos ruhákba, és semmi "menő" nem volt rajta....nőjj már fel, ez az egész "menő vs nem menő" egy gyerekes k.csögség, amit csak ti hajszoltok, a felnőtt világ le sem sz.rja hogy mi menő és mi nem, egyszerűen szánalmas az egész követelmény-rendszer amit felállítotok magatoknak, ti, taknyos tinik

2011. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
a korombeliek még csak rá sem néznek amikor göndör a hajam és csak úgy vagyok ahogy vagyok bezzeg amikor ki van vasalva a hajam és van rajtam egy icipici szempillaspirál máris jobban tetszem nekik, de amíg göndör a hajam olyan VV évás, csak hosszabb és annyira nem áll fel, akkor tényleg semmi nincs, bezzeg a legdivatosabb ruhájúakat nemcsak hogy megnézik hanem a legtöbbjüknek barátja is van, és nem ez zavar hanem hogyha itt gyakorikérdéseke mindenki azt mondja milyen gázok azok a lányok, és mindneki a természetest akarja akkor élőben miért nicns így??
2011. ápr. 8. 18:20
 17/22 anonim ***** válasza:
nekem a természetes jön be ha nincs semmi módosítás mű ez az meg stb
2011. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Drágám, mielőtt felháborodsz, végy mély levegőt, aztán nézz magadba. Mert te nem csak a fiúk egy bizonyos tizedére vagy kiélezve, ahogy a lányok többsége is?
2011. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek
2011. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A természetes nállam is nagyon bejön :)

A sminkel sincs bajom, de szerintem a természetes kinézet sokkal szebb :D (ja és az ha valaki mindíg sminkeli magát az nagyon nem tesz jót a bőrnek és ha már nem vagy sminkelve akkor csúnyának is tűnhetsz akár)

A ruha meg tényleg... :) Ha nem csöves nem büdös agyonszakadt akkor megfelelő.

2011. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!