Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt csak én szeretném így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én szeretném így?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy egy olyan fiúm legyen aki velem csókolózott csak és én is csak vele. Szex téren is csak egymással feküdtünk le. Már most szeretném ha megtalálnám őt, de nem akarom, hogy vége legyen. Vele akarom leélni az életem.
2011. ápr. 6. 14:08
1 2 3
 1/21 Panda Péter ***** válasza:
86%

szóval egy olyan fickót keresel, aki az életében nem csókolózott még senkivel, és minden téren te legyél neki az első? ilyenből sok van, például a world of warcraft játékosok 80%-a

ha emellett legyen még sportos, jóképű, intelligens, tisztelettudó, udvarias, romantikus, hűséges, és jó szerető is, akkor meg üdv az álomvilágban..

2011. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát erre nem látok túl sok esélyt a mai világban. Bocsi, de kicsit álomvilágban élsz, de majd rájössz te is.
2011. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen ezt cak te szeretnéd így..de nem lessz így..
2011. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hahahahaha ez nagyon jó! Még ilyet! MÉG!!!! :D
2011. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Valóban nincs erre sok esély. Akkor az illető vagy nagyon fiatal és gyerekes vagy számítógép-függő vagy visszamaradott.

Mondjuk szerintem nem szerencsés szűz fiúval kezdeni, mert egy idő után más csuporba is belekóstolna... Ritka az olyan pasi aki élete végéig csak egy csajjal lenne..


22L

2011. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, hogy egy pasi egy nővel beérje egész életére. Ilyen nincs. Hozzáteszem, te sem bírnád, ne légy már gyerekes, gondolkozz.
2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kedves lányok! Ti melyik világban éltek? Néha megdöbbenek azon, ahogy az életet látjátok. Szerelem, hűség, stb, közbe meg ott kurjátok ás és alázzátok meg a férfiakat ahol tudjátok. Utána meg megy a hiszti h milyen rosszak vagyunk...
2011. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Minden újszülött ilyen...
2011. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Érdekes. Minden fiú milyen elképzelhetetlen álomnak tartja ezt. Közben pedig saját jövendőbelijét ilyennek szeretné látni.
2011. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még mások is így szeretnék, de jó nagy eséllyel csalódni fogtok.
2011. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!