Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet nála esélyem? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? :$

Figyelt kérdés
14 leszek (lány) és van egy fiú akibe naon bele vok zúgva. Haverok vagyunk, ö egy másik faluba lakik és hétvégenként szokott átjönni, meg ha jó idő van akkor néha hétközbe is átjön motorral. ált.ba ha átjön akkor mindig kijön a barátnőm is és tagadja de biztos neki is tetszik, és igy nem non tunk kettesbe lenni, de mikor beszéltünk msn-en azt mondta, hogy engem bir a legjobban, és azt is tudja h szerelmes vok belé... és msn-en olyanokat ir, h ha tok mennyek ki egyedül és akk elvisz egy körre motorral + ilyesmi :D ez nekem nagyon jól esik, de lehet hogy ö csak haverkodni akar, hisz ö most lesz 18 én meg csak 14 =/ Mit tudnék csinálni, hogy kicsit felkeltsem az érdeklödését? :$
2011. ápr. 6. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Add önmagad, legyél vele kedves, mondd neki, hogy szeretnél kettesben vele beszélgetni nem csak msn-en. Bár félő, hogy nem vesz titeket/téged komolyan, mivel "csak" 14 éves(ek) vagytok.
2011. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha komolyan is vesz, a haverjai cikizni fogják hogy pedofil..."csak 14évest tudsz összeszedni?" stb...

keress magadnak egy értelmes 16évest, vagy inkább játssz még barbikkal, vagy akármilyen hülyeséggel ...hülyeség 14évesen összejönni bárkivel is...úgyse lesz hosszú távú a kapcsolat, és csak teleleszel csalódással mire 20 leszel és nemfogsz bízni senkiben, csak egyéjszakás kalandokra leszel jó mindenkinek...gondolom nem ezt akarod. úgyhogy gondold inkább át eztaz egész belevagyok zúgva dolgot mégegyszer.

2011. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már énis gondolkodtam rajta, h hülyeség ez az egész :/ csak sajnos nem tom kiverni a fejemböl, de m1 nekem már az is elég h a haverom lehet (: köszi am
2011. ápr. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!