Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van nála esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Sok embernél láttam azt a kérdést felteni hogy bejövök-e neki vagy tetszek-e neki, így én is kedvet kaptam feltenni ezt a kérdést nektek. :)

Van egy lány a munkahelyemen(zöldséges vagyok) aki nagyon tetszik és kicsit fiatalabb mint én.Csak annyi a baj hogy egy héten 1x találkozunk és akkor se sokat beszélgetünk.

Max köszönünk egymásnak és 2-3 mondatot váltunk egymással.

De az utóbbi hetekben azt vettem észre hogy egyre többet követ a szemével mikor dolgozom és mikor egyedül ülők.Vajon felteszi magának a kérdést hogy "üljek-e oda mellé?". De valahogy sose ült mellém, mert állandóan jöttek hozzám oda beszélgetni.A történetnek kb itt vége is van.

Amúgy egy 20/F mackós srác vagyok (179cm- 80kg- csak mert ezt is szoktátok kérdezni.)És a lány meg egy bombázó...


2011. okt. 1. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj oda és baszélgess vele egy kicsit.
2011. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy én félénk vagyok egy ilyen nehéz bombázottól és szerintem ő is.
2011. okt. 1. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
A nagyon szép és normális lányok magányosak, mert a félénk, értelmes pasik nem mernek hozzájuk közeledni így kénytelenek beérni a nagyképű s*ggfejekkel. Mit veszíthetsz?
2011. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
(És) Szerinted mivel nyissak mikor oda megyek hozzá miről beszélgessünk?
2011. okt. 1. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
"Neked mi a véleményed Görögország közelgő államcsődjéről?"
2011. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez jó.. Csak szerintem nem sokat tudna mondani róla, és én se tudok róla semmit :D
2011. okt. 1. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg szereti-e az esőt. :DD

(Tőlem megkérdezte nem rég egy fiú, aztán a barátai mondták, hogy ez a csajozós szövege.)

Valamit a munkáról, vagy valami aktuálisat, ami akkor jön :D ne találj ki előre idióta dolgokat

2011. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt hasznosnak találom jövőhéten ha jön dolgozni beszélgetni fogok vele. ha minden jól megy.
2011. okt. 1. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:

18:53 vagyok

Akkor olvass utána, a kiscsajt meg rögtön lehengerled a műveltségeddel.

2011. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!