Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért figyel, ha van barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért figyel, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,látom,hogy a barátjának tetszem........

De ez a fiú is mindig figyel,akkor is,mikor nincs ott a barátja,teljesen szemmel tart,közel jön és csak néz,figyel.... Na de van barátnője.... Miért csinálja? A barátjának ezzel mit segít mégis???


2011. ápr. 5. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én sulimban egy lány ugyanilyen. Ha itt van a barátja, akkor mindig együtt van vele, de ha meglát, akkor mindig kedvesen köszön, mosolyog. Ma nem volt suliban a barátja, és odajött hozzám beszélgetni, és szintén állandóan figyelt, éreztem rajta, hogy vonzódik hozzám.


De azt én sem értem, hogy miért kell ilyeneket csinálni, ha egyszer kapcsolatban vannak?..

2011. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán mert még fiatal és keresi az igazit mert lehet valamit nem talál meg a mostani partnerében amit rajtad lát h lehet h benned van. Nyiss felé abból probléma nem lehet max elveszed a párjától hisz szerelemben és háborúban nincs barátság.

Max akkor ne csinálj semmit ha a párja jó barátod :)

2011. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!