Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan pasit aki kondizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasit aki kondizik, vagyis nagyon figyel a testére, mennyire zavarhat az, hogy a barátnője nem figyel erre annyit, nem a legkidolgozottabb a teste?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos lány, nem is nagyon vékony, azért van mit fogni rajtam. De nem vagyok egy fittness cica, bár azért van izom rajtam régebbről. :)

De a barátom sokszor nézeget ilyen fittnesses csajokat neten, hogy fú de bejön ez neki.

Akkor lehet az én testemmel nincs is annyira megelégedve, vagy ez butaság?


2009. máj. 31. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

nagyon gáz a pasid...


én figyelek a kajára és edzem is, nem vagyok egy modell, de annyira gáz se, a párom pedig el van hízva mint állat, de sosem mondogatom neki a netet böngészve, hogy katus Attilának micsoda bicepse van...

2009. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

2 éve kondiizom mondhatóm gyúrma vagyok :D

semmi köze hozzá szerintem az ember kondizik attol még nem akar fitness cicát ez is csak attol függ menyire szeret téged ! például nekem bejönnek a bicit nagyobb lányok :)

2009. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Hát én is edzek,keményen,heti 4*1,5-2 óra.És nekem is a fitnesz cicák kellenek,akiknek szép minimum derékig érő hajuk van,szolizzon,legyen izmos,hosszú combú,karcsú,ne legyen rajta háj(fújjjjjjj),attól hányok,én nem disznót akarok tartani hanem egy olyan nőt,akinek szintén fontos a külső.

Szerintem kezdj el figyelni magadra és eddzél te is,mert a a barátod csak idők kérdése és el fog hagyni,hidd el,én is ezt tenném amint egy gramm háj is lenne rajta.Azt ne mond,hogy nincs időd.Figy én ELTE programozó szakon vok,dolgozok mellette pénzügyben jah és angol nyelvórára járok,mellette néha céges ügyeket intézzek és kondi.Nah az időről ennyit.

2009. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
21:25-ös-- azért nem hiszem, hogy ilyen miatt elhagyna, együtt vagyunk már másfél éve.
2009. máj. 31. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21:45-ös, hallottál te valaha szerelemről? Tudod, amikor két ember annyira szereti egymást, hogy nem az érdekli őket, hogy hány kiló a másik és hogy mennyit edz, hogy néz ki, mit eszik, iszik, hanem egyszerűen csak szeretik egymást és elfogadják a másikat olyannak amilyen.


Olyan feszínes a gondolkodásod, hogy el se tudom mondani. És feleslegesen is tépem a számat, mert nem fogod megérteni, hogy nekem van igazam és nem a külső a legfontosabb dolog a világon.

2009. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nos engem addig nem zavar, amíg a lány, szerintem jól néz ki.
2009. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

21:57-es: Bár én nem az válaszoló vagyok akinek írtad a válaszod, de ebbe, hagy ne menjünk bele, hogy: a külső nem fontos.

Jó?

2009. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy fontos a külső is de ez a háromnegyed 10-es gyerek eléggé túlzásba vitte :D
2009. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22:01-es, nem azt írtam, hogy nem fontos a külső, hanem azt, hogy nem a LEGfontosabb...
2009. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve kondizom. Egészen komolyan gondolom ezt az edzés témát( heti 4-5 edzés, közben kaja méricskélés, meg étrend kalibrálás), és igazából engem nem érdekelne, hogy a barátnőm top-modell alkat-e vagy sem, hiszen egy a lényeg, az hogy szeressen, és elfogadjon( lehet sokat kérnék?). A barátod amúgy elég bunkó, hogy ilyeneket mond, mert oké hogy megnézi, mert minden férfi megnézi őket, ők meg ezért domborítanak a címlapokon, de akkor sem mondom ki, főleg nem a barátnőm elött hogy mennyire jó teste van egyiknek-másiknak.
2009. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!