Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már úgy, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy azért nem kezdeményezted az ismerkedést valakivel, mert a jövedelmed kevés?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha randira hív, akkor egyértelmű, hogy a férfi fizet. manapság már annyira nem divat az, hogy a férfi valóban férfi legyen, a nő pedig valóban nő. persze nem azt mondom, hogy szemét módon ki kell használni a férfiakat, de van egy menete az egész ismerkedésnek szerintem, ahol egyszerűen a férfinak kell fizetni pl a vacsit, mert így ILLIK - nem azért mert le akarod húzni! természetesen egy párkapcsolatban ez már teljesen más, ott megoszlanak a költésgek (főleg ha összeköltöztök), de szerintem az elején mindenképp a férfi "dolga" ez. nekem égett volna az arcom rendesen, hogy ha pl amikor elvittem első alkalommal a barátnőmet egy kávézóba, akkor a végén közöltem vna: akkor te meg fizesd ki a te részed :D vicc :). Ne görcsölj ezen!!


Én sem vagyok egy elkényeztetett kis majom :), és nem vok tele pénzzel, de dolgozom, és arra félre tudtam tenni, hogy randizzak. Volt akit mekibe vittem, volt akit drága étterembe, volt (amikor úgy álltam), h 20000et fizettem, volt 2000et :) teljesen mind1 :). De képzeld: volt hogy 300 forintot fizettem egy fagyiért a lánynak a margitszigeten - ő lett az első nagy szerelmem :)

2011. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! :)

Igyekszem nem görcsölni! :)

2011. ápr. 6. 19:54
 13/17 anonim válasza:

Szia!

Még mindig jobb neked, mint egy hasonló helyzetben lévő férfinak. Mert egy csóró férfi lehet akármilyen kedves, hűséges, romantikus stb, előbb-utóbb hoppon marad, ha nincs kellő mennyiségű pénze. Sajnos tapasztalatból beszélek.


F/29

2011. ápr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Sosem volt mérvadó a pénz számomra. Tudom, hogy szükséges, de a boldogságot nem cserélném el érte! Valószínűleg nem csak én vélekedem így..
2011. ápr. 9. 01:05
 15/17 anonim ***** válasza:
F29 100% igazad van,én csak sajnos ilyen nőkkel találkoztam
2011. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azt hallottam ma egy film bemutatójában (Égi madár - 1957), hogy aki szegény, az ne legyen szerelmes! :((((
2011. ápr. 13. 22:37
 17/17 anonim válasza:

"Azt hallottam ma egy film bemutatójában (Égi madár - 1957), hogy aki szegény, az ne legyen szerelmes! :(((("


Ez így is van! Ettől függetlenül én nagyon szerelmes vagyok (és persze szegény).


F29

2011. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!