Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már úgy, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy azért nem kezdeményezted az ismerkedést valakivel, mert a jövedelmed kevés?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer... 22F
2011. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen!


Volt hogy megtetszettek hírességek és végül is beszélgetni is lehetett volna velük, de a pénztárcánk ég és föld!

2011. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nőként tettem fel a kérdést.. Szégyellem, hogy csak minimálbér a keresetem. Komoly kapcsolatot szeretnék, állítólag vonzó is vagyok, de ez nagyon visszatart. :(
2011. ápr. 5. 21:11
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, egy plázacicával (szajhával) nem kezdeményezek sohasem mert tudom,ők oda mennek aki a legtöbb pénzel tömi,mikor már kevés vagy tovább állnak. 35F
2011. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az pedig nem zavar ha 1 lány normális és minimálbéres,mert ő dolgozik nem úgy mint egy szajha! 35F
2011. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm..
2011. ápr. 5. 21:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, lányba még vonzó is. Egy fiúnak viszont hátrány. Nem tudja felvenni a versenyt az elkényeztetett, újgazdag majmokkal. A lányok nagyrészének pedig mindegy h az illető emberileg kicsoda...
2011. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak ugye kellemetlen, ha randira hív a férfi és azon kell gondolkoznom, hogyan kerüljem el azt, hogy drága helyre vigyen, mert nem tudom kifizetni a vacsorát, vagy akár az italt. Merthogy én nem szeretem, ha kifizetik helyettem, olyan kiszolgáltatottnak érzem magam. :(
2011. ápr. 5. 21:46
 9/17 A kérdező kommentje:
De így egyedül maradok..
2011. ápr. 5. 21:47
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs mit szégyellned! Akkor kellene szégyenkezned, ha szándékosan nem akarnál dolgozni, hanem eltartatni magad. Lesz ez jobb is, a házassági eskü sem véletlenül "jóban rosszban". Ha pedig valaki meghív, akkor meghívott, nem vagy kiszolgáltatott, ha elfogadsz egy meghívást, akkor vagy kiszolgáltatott, ha elvárod és követeled.

Hidd el nekem, hogy egy olyan nőre, aki nem a pénzre megy és dolgozik csak büszkének lehet lenni, nem pedig szégyellni kell! Fel a fejjel és ez a butaság többé meg se forduljon a fejedben! :) 22/N

2011. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!