Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félénk fiúk, Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félénk fiúk, Mit csináltatok ekkor?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy én egy besz@ri pocs vagyok és nem merek a kiszemelt csajjal beszélni, még facebookon sem merek ráírni. Ti is biztos voltatok már besz@rva, és azt szeretném kérdezni hogyan győztétek le ezt a félelmet?

16F


2011. ápr. 5. 16:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
semmi gond ha a lányok is tudnak tanácsot adni nem gond ha írnak
2011. ápr. 6. 16:46
 12/24 anonim ***** válasza:

Írd meg és amíg gondolkodsz hogy elküldd e tartsd az ujjad az enter felett. Előbb utóbb elfáradsz és úgyis lenyomod :D

Félre a tréfát ha nem beszélsz vele és nem írsz neki már most vesztettél akarsz vesztes lenni? NEM Akkor meg hajrá ha másért nem legalább az esélyért. Mondjuk dumálni könnyű megtenni nehezebb ezt tudom, mert én is parázni szoktam, mondjuk én neten rá merek írni csak akkor parázok rá, mikor talizni kéne, de akkor már nem lehet visszatáncolni.

2011. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Marci14 ***** válasza:
én a mai napig nem merek odamenni csajokhoz és rájöttem, hogy ez azért van, mert gondolkodok. lehet, h hülyén hangzik, de tényleg:D arra gondolok, h ááá tuti barátja van, meg nem akarom zavarni, elküldene, sok hülyeségre. szal szvsz ne gondolkodj. nekem működik. amint meglátom abban a pillanatban elindulok felé és nincs időm semmilyen kifogást gyártani. írd meg a levelet és azonnal enter. (am ez a több hónap elég furcsa)
2011. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Marcinak igaza van ne gondolkodj cselekedj, itt a gondolkodás nem az értelem hanem a gyávaság miatt van hogy húzd az időt és kitaláld miért nem teszed meg arra meg semmi szükség. CSELEKEDJ!
2011. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egyerüen lépsz, gondolkozás nélkül.Most vagy soha...
2011. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, nem mertem beszélni vele, MSN -en nem mertem ráírni, mert mindig csak arra tudtam gondolni, hogy miről beszéljek vele, nem beszélünk, nem találkozunk, így nincs közös témánk, nincs miről beszélnem vele.

Úgy oldottam meg a gondot hogy egy közeli barátomat (aki rámenős, és már volt csaja) kiválasztottam és megkértem hogy lásson el tanácsokkal. Ő adott sok tippet hogy miről beszéljek vele, na meg persze egy nagy vödör bátorítást, amitől megjött a bátorságom és én is találtam ki indokokat hogy miért beszéljek vele. Először mindig elkértem tőle a leckét, aztán távolról néztem suliban hogy miket szokott csinálni, kikkel beszélget, stb. és chaten elkezdtem vele beszélgetni, viccelődni, ha nem volt jobb ötletem megkérdeztem hogy hova jár vásárolni, milyen zenét szeret, stb. és bejött. Azóta egyre többet beszélek vele, sokat nevetünk, poénkodunk, ha egymásra nézünk sokszor elmosolyogjuk magunkat. Már kezd kialakulni a dolog. Megbeszéltem vele hogy nyáron elmehetnénk a többiekkel pizzázni, meg bowlingozni. Majd ha elég jó viszonyban leszünk, bekapcsolom a webkamerát és magpróbálok összejönni vele.

Ezeket a tanácsokat fogadd meg, ha nagyon rákaptál, akkor ne kapkodd el a dolgot és BÁTORSÁG! Semmi sem lehetetlen, csak akarni kell.

2011. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok és a srác már bökdös kb 3 hete meg tetszettem is neki, de ennyinél leálltunk. Egíszerűen nem mer rámírni. Üzenem neked, hogy nem harapunk! :D Ha tudnád milyen jól tud esni egy lánynak ha érdeklődnek felőle és kedvesek is!! Én csak biztatni tudlak! SOK SIKERT!!
2011. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 8. 19:03
 19/24 anonim ***** válasza:

Érdekes, velem az a helyzet, hogy csak a csajozásban vagyok bátortalan.Minden másban bátornak érzem magam.Nem tudom mitől van, ez az Achilles sarkam.Rossz, hogy pont ebben vagyok visszafogott és bexari.Hülyén néz ki, hogy erre föl pont én adok neked tanácsot, de amit érdemes "kipróbálnod"...

Több alternatíva is van:

1.amit már többen is leírtak, hogy gondolkozás nélkül, minden mindegy alaponletámadod(csak finoman) és lesz ami lesz.

2.előre eltervezed, hogy mikor "kapod" el, és előtte egy kis alkohollal harcikedvet öntesz magadba.

Hajrá!

2011. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse!
2011. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!