Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félénk fiúk, Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félénk fiúk, Mit csináltatok ekkor?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy én egy besz@ri pocs vagyok és nem merek a kiszemelt csajjal beszélni, még facebookon sem merek ráírni. Ti is biztos voltatok már besz@rva, és azt szeretném kérdezni hogyan győztétek le ezt a félelmet?

16F


2011. ápr. 5. 16:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
piával.
2011. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Megnyomtam az ENTERT
2011. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Először tisztázd magadban, hogy mitől vagy ennyire befosva, aztán meg gondolj arra, hogy ha nem beszélsz vele, akkor nem is tettél semmit az ügy érdekében! Ha ez nem jönne össze, akkor nyúlj az előző kommentelő eszközéhez :D
2011. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Panda Péter ***** válasza:

csak ezt tudom mondani:

[link]

2011. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Azt ugy értettem hogy én megírtam a levelet aztán fostam be de nyeltem egyet és megnyomtam.

Majd ha ott állsz előtte ezek után akkor leszel csak befosva.Nekem még mindíg remeg a kezem ha mellettem van pedig már eltelt egy pár hónap. :(

2011. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Képzeld azt,hogy dr.Csernus üvölt veled,hogy írj már neki te p.cs.Szerintem menni fog
2011. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

én randira úgy fogok készülni hogy 1 feles+ 2 energia ital:D

mert nagyon rossz alvó vagyok, és álmos egész nap


F17

2011. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

hagyjátok már a piás válaszokat! de komolyan... :') miért lenne jó, ha piásan menne oda???


amúgy kedves kérdező :) sztem ha kedves a csaj, akkor nincs mitől félned :)


16L

2011. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

előző vok.

am bocs a véleménynyilvánításért, gondolom fiúk válaszát vártad :)

2011. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

'A gyáva minden nap meghal, a bátos csak egyszer'

Előttem ez szokott lebegni, ha valamit nem akaródzik megtenni. De kérdem én: Férfi vagy, vagy sem? Túl akarsz lenni rajta vagy sem? (Amúgy ne aggódj, egyszer randiztam egy nagyon szép lánnyal (előtte csak camon láttam, mert külföldön él) és amikor ott állt előttem azt hittem mindjárt összesem :D)

Szóval csak bátorság, túl sokat úgysem veszíthetsz!

2011. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!