Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessünk tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk tovább? (lent)

Figyelt kérdés

Pár napja MSN-eztem egy lánnyal (sajnos csak 1x). És valami nagyon megfogott benne. Mesélt magáról, érdeklődött és nagyon jófejnek tűnt. Jó humora van, meg olyan közvetlen volt. Szinte teljesen megegyezik az ízlésünk. És hihetetlen szép a szeme :D Egyetlen probléma, hogy 300 km-re lakik tőlem :(. (én: Győr, Ő: Miskolc).

Olyan jó lenne élőben is találkozni, de hát a távolság... Ha hagyom, lehet, hogy egész életemben bánni fogom.

Eddig sosem ismerkedtem neten, mindig csak élőben. Nagyon szívesen írnék neki, de mit? A "hogy telt a napod", meg ilyenek nem túl sablonos? (én utálnám).


2011. ápr. 3. 21:03
 1/7 Marci14 ***** válasza:
beszélgess vele csak úgy, úgyse fogsz vele találkozni. mintha egy haverod lenne. ja és minek értékeled ennyire nagyra, ha csak egyszer beszéltél vele? :P
2011. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt írd meg neki öszintén, hogy jó volt vele beszélgetni.
2011. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
éppen ez a bajom. ha úgysem találkozunk, akkor inkább jobb lenne elfelejteni az egészet. egyébként azért értékelem ennyire nagyra, mert más, mint a többiek :D sajnos az ilyenek errefelé kihaltak :S
2011. ápr. 3. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a héten beszéltem egy távoli csajjal és én is ezt éreztem, hogy más. Gondoltam, hogy elmegyek hozzá, de nem tudom, hogy megéri-e:(
2011. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm is ilyen helyzetben volt, a távolság kb. ugyanekkora volt. Már több éve együtt vannak. Nem lehetetlen, ha komolyan gondoljátok (persze ez csak később derül majd ki). De addig miért ne beszélgethetnél vele? Amúgy meg az, hogy telt a napod kérdésből (és hasonlókból) is jó beszélgetések alakulhatnak ki. :);)


23/l

2011. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát én már túl vagyok pár távkapcsolaton, de rohadjak meg ha még egyszer belemegyek... csak akkor menj bele ha van elég pénzed az utazásra... Mert kapcsolathoz elengedhetetlen a rendszeres találkozás. Ha két havonta találkoztok, akkor azt már megette a rosseb, mert ha később esetleg összeköltöztök akkor nehéz lesz átállni arra, hogy naponta van érintkezés, és emiatt valamelyik "bekattan" összezavarodik és ebből kifolyólag jön a félrekacsintás, aztán utána tépheti az ember a saját haját, hogy miért nem keresett valaki városbelit :)
2011. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Marci14 ***** válasza:

attól még mert nem találkozol vele azért beszélgethetsz vele, mert jófejnek találod. de ha ez zavar, hogy nem talsz vele, akkor töröld és hidd el, túl fogod élni.


nekemis volt ilyen csaj. még mindíg emlékszek rá, de letöröltem, fogalmam sincs miért, nem is volt messze:D

2011. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!