Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem miért az izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért az izmos fiúknak tetszem?

Figyelt kérdés

Azt mondják,hogy zsák a foltját, meg mindenki olyat kap,amilyen ő maga is...

Na most nekem van hasam is, combom, meg minden,nem vagyok annyira sportos, és általában olyan fiúknak tetszem, akik nagyon sokat törődnek a testükkel...tehát eléggé kisportoltak, bodybuilding.Ami stimmel az az,hogy értelmesek,műveltek.Ebben hasonlítunk,én sokat tanulok.

Viszont pl. soha nem sértenék meg senkit,kedves és csendes vagyok,de ezek a fiúk meg beszólogatósak, kemények...


Most nem tudom mi van? Elmagyarázná valaki?


2011. ápr. 2. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az van hogy a "zsák a foltját, meg mindenki olyat kap,amilyen ő maga is" nem igaz.
2011. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért, akkor mi igaz?
2011. ápr. 2. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem mindig igaz. A szerelem nem úgy alakul ki, hogy na nekem is kockás a hasam, neked is, akkor szeretlek. Teljesen más dolgok határozzák meg.
2011. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis husi itt-ott az még nem gáz, ha egyenletesen oszlik el és szép teltkarcsú alakot kölcsönöz. Ha van hozzá szép melled akor mégjobb. Nekem pont az ilyenek az eseteim, annak ellenére, hogy én is testépitek és sokat foglalkozom a testemmel. Kétlem, hogy a többi hasonló pasinak csak a model vagy fitness alaku lányok jönnek be.
2011. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a túlsúlyos ill. vézna pasiknak leginkább a minél tökéletesebb testű nők jönnek be. Ebből kiindulva nem furcsállnám, ha a testépítők sem a saját alkatuknak megfelelő csajokat preferálnák... De általánosítani azért nem akarok -
2011. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!