Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy mikor úgy lépek ki az utcára, hogy nem érdekel hogy nézek ki, akkor tetszem meg a fiúknak?

Figyelt kérdés
Felkapok valami egyszerű,kényelmes,bő ruhát, a hajamat se teszem teljesen rendbe,csak megyek és csinálom,amit kell.Na és ekkor tetszettem meg már többször is fiúknak,és eléggé fura volt!!! FIÚK, mi a válasz erre?
2011. júl. 13. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán pont azért, mert olyan ruhában vagy, amiben jól érzed magad, ergo nem feszengsz, önmagadat adod...;)

Én is mindig így járok amúgy...:'D

20L

2011. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó,de fiúknak szólt a kérdés.Egyébként köszi,hogy írtál,rendes vagy!!
2011. júl. 13. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert természetes vagy, ami azért jó, mert fel tudnak mérni úgy, ahogy vagy, ferdítések nélkül. Nekem például a smink mennyiségével fordítottan arányosan szoktak tetszeni a lányok: minél több van, annál kevésbé. Remélem értelmesen fogalmaztam meg :)


20F

2011. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet elérhetetlennek vagy nagyképűnek tűnsz ha kirittyented magad, és emiatt nem is próbálkoznak nálad!

Természetes egyszerűséggel sokszor feltűnőbb és kapósabb tud lenni egy nő!

29F

2011. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

barinőm is ugyan ezzel kérdezett, h. miért pont ez tetszik benne, "nekem minden vágyam ez volt"

mikor elsőnek elmentem hozzájuk mondtam neki h. semmi smink!, semmi extrém ruha, ne kontaklencsét hanem ami kényelmesebb (szemüveg), nem kell a szép haj hanem elég a hátrafogott "konty?", és otthoni ruhát vegyen fel!!!,

mivel mindenki belül egyforma, "ezen a téren," mindenki szereti a kényelmet, és sz.rni a divatra mert azért tenni kell valamit, én is így vagyok vele, tudom h. nézhetni ki még jobban de nem érdekel "ahogy téged sem", ez lazábbá tesz, és "ezt az arcot kevesen merik megmutatni", amit te tettél. Fiúk ezt bevállalják "h. nem érdekli őket a séró, se a ruha, egyáltalán semmi, mert minek, így kényelmes",

de a lányok egész sokáig, divatolnak, közben az eredeti én ük, ott a sok alapozó mélyén, szemhélyfestékek alatt egyre nagyobb enyomás alá kerül, és lassacskán el is tűnik.

MIÉRT TESZITEK ???", ha valaki elkezdi a fiús szokásokat "pl e téren az általánosság!, nem a kihívóság, hanem annyi megmutatása h.:

"ez vagyok én se több se kevesebb, ha valakinek "kellek/valaki így is szépnek tart" az szóljon",

ezzel mutattad meg az eredeti arcod, én imádom,

sztem ezt elég sok fiú csípi rajtam kívül, a lazaságot, csak a sok barinő, júj te hogy nézel ki?, mi történt veled, miért nem festetted ki magad/vettél fel valami "ruhát", ---> lefordítva fiú nyelvre: amit mond barinőd: miért vagy ilyen ronda, miért nem vettél fel ÁLLARCOT,(itt az alapozót értem, metafora), és miért nem vettél fel egy erősebb FALAT??? (itt a ruhát értem, minél távolabb tartani valakit magadtól h. ennyire csillogó,villogó, érték, ez is metafora)

semmi értelme néha ennek, persze szeretik a jó nőket a srácok, de egyszer már betelik a pohár és ráununk!!!,

kell az átlagos, kell a normális !

19/F

2011. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

végre rátaláltál az igazságra, itt irkálják napról napra, h. átlagos lány vagyok, és mégse kellek senkinek,

megtaláltad a választ,-> nem csak személyiséggel lehet valaki átlagos hanem külsőleg is, és ebben az esetben könnyebben találhat értelmes pasit "aki nem csak meg akarja khm..."

2011. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!