Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Többször célozgato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többször célozgatott arra, hogy tetszem neki, de én még sem éltem vele, ezért lehet hogy azt hiszi nem érdekel?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy bátortalan vagyok. :(
2011. máj. 26. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha csak az a baj hogy bátortalan vagy, nem az hogy nem akarsz kapcsolatot vagy bármi ergo normál állapotban vagy lelkileg, nem görcsölsz stb..


Akkor ez elég egyszerű egyszer szánd el magad, hogy na most odamegyek aztán mond meg neki hogy tetszik már ha tetszik. Max nem lesz semmi.

2011. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En igy rontottam el 3 eve egy fiuval. Ne legyel felos! Megeri kockaztatni! Tenyleg! Meg most sem hevertem ki sajnos teljesen, nem szeretnem, ha mas is igy jarna... Legyel vele nagyon kedves, es add a tudtara, h fontos Neked!

dobj fel neki magus labdakat, amiket lecsaphat:)

2011. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) Rendben, bátrabb leszek.
2011. máj. 29. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél bátrabb, beszélj vele! Ha neked is tetszik, akkor mond el neki, hogy kölcsönös az érzés, hiszen ebből mi lehet a gond? Ne félj más embertől! :)
2011. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szabad tudni hány évesek vagytok és jelenleg milyen a viszonyotok? :)
2011. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is elvesztettem már így egy fiút mert nem mertem megmondani neki és lépni, és még most sem hevertem ki:(

ha most nem lépsz örök életedre bánni fogod hidd el és minél hamarabb mert nem tudhatod mikor fogja megunni hogy hiába próbálkozik nálad

2011. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

küldtem neki sms-t és lehet nem volt jó ötlet. Az elsőre, kedvesen válaszolt, utána egy 5órával később írtam neki újra mert nem bírtam magammal: " Akkor lehet beugrom hozzád szombaton. Az új állatokat még úgysem láttam." És arra csak annyit írt hogy: Tedd azt. :)

most ez mit jelenthet? normális, hogy egy fiú-mikor ő az első találkozásunkor megemlítette, hogy menjek minden nap- most meg csak ennyit írjon válaszul? Lehet rányomultam ezzel az sms-el??? :Ssss Elszúrtam. :(

2011. máj. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!