Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy őrültem szerelmes vagyok belé? Engem nem érdekel a korkülönbség, viszont én úgy látom, hogy én is tetszem (legalább is kicsit) neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A srác, akiről szó esik, 23 éves, és kb egy éve költöztek a családjával az utcánkba, pont velünk szembe. Én attól a perctől kezdve őrülten szerelmes vagyok belé, és lehet, hogy én is tetszem neki, bár már 4 éve kapcsolatban él egy kis r.bivel, legalábbis amiket hallottam róla, szerintem az. A srác húgával vagyok jóban, ő velem egykorú, és ő mondta el hogy barátnője van, meg hogy gyakran veszekednek. Ennek én örültem, mert ezek szerint már végét járja a kapcsolatuk. Egyszer mentem oda hozzá beszélgetni, még kicsit régebben, a ház előtt cigizett.Mosolygott rám, meg megfogta a kezemet, ebből gondoltam, hogy valamennyire tetszem neki. Ha kinézek az erkélyről, pont az ő szobájába látok be, ha nála ég a villany.Amikor nála van a csaj, gyakran látom,(legalábbis olyan) mintha folyamatosan veszekednének. Írtam már neki névtelenül levelet, hogy mennyire szeretem, meg hogy a barátnője nem érdemli meg, de nem tudom, egyáltalán meg kapta-e. Őrülten szerelmes vagyok belé, habár csak egy kicsit ismerem. Hogyan szerezhetném meg magamnak?
2010. nov. 28. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

14 évesen őrülten szerelmesnek lenni ritka dolog...

De szerintem a maga 23 évével nem fog komolyan venni egy 14 évest.

2010. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne akard megszerezni. Inkább nézelődj a saját korosztályodban. Mit akarna egy 23 éves férfi egy 14 éves kislánytól?
2010. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A párom és köztem is ennyi a korkülönbség. Szerintem ez nem akadály. Próbálj meg minél többet beszélgetni vele, ügyelj arra h mindig csinos légy amikor meglát ....stb. Szerintem amíg biztosra nem veszed h te is tetszel neki ne mondj semmit, mert abból csak neked lesz bajod. Egyébként, vannak olyan kapcsolatok, ahol sok a veszekedés, de ennek ellenére nagyon szeretik egymást, és mindig kibékülnek....de az is lehet h nem. Erre semmiképp ne alapozz, inkább próbáld meghódítani.
2010. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én 13 voltam mikor elkezdtem járni a párommal, ő meg 22. Most 29 vagyok, van 3 gyönyörű gyerekünk és imádjuk egymást.
2010. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy a barátnőjével mit csináljak. Nyilván ha kiderül, hogy mondjuk el akarom szedni tőle, nem hagyná.
2010. nov. 28. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 14:05


Az egyik osztálytársamnak meg négyese volt a lottón. Na és? Mit bizonyít ez? :)

2010. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!