Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek sasolt engem, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek sasolt engem, mert nem vagyok én általán egy adonisz?

Figyelt kérdés

Tegnap egy "eset" hogy volt egy lányka 20éves körül lehetett én meg 17.Egyszer azt vettem észre, mert amikor ránéztem ő már eleve bámult rám ki tudja mióta, (kb. 3méterről tőlem) de aztán rögtön más felé nézett.Aztán én is el néztem.Aztán gondoltam megint hogy ő rá nézegetek és megint csak nézett rám aztán megint elnézett, mintha szégyellős lett volna.Ennyi szerintem elég ebből a testbeszédből.


Azt szeretném meg kérdezni hogy én egyáltalán tetszettem neki vagy mi a fenéért lesett engem


2011. ápr. 2. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszettél neki, de ha gyanús hogy más miatt akkor hiszek neked. Tehát nem tudom :)
2011. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak az elálló füleidet nézte. De a lényeg, hogy nézett. Tehát érdekesnek találta és nem nézhetetlennek.

Nincsenek egyértelmű jelek. Minden azon múlik, hogy te mit tudsz kezdeni ezekkel.

2011. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagy adonisz attól még megnézhet hébe-hóba egy leányka.Ismered a mondást : a vak tyúk is talál szemet.
2011. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!