Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igazán szép csajokat így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán szép csajokat így meg lehet kapni?

Figyelt kérdés
Pl:A minap láttam láttam egy kiba@szott szép csajt olyan 20-22 körül lehetett egy épp 17-18 éves gyerekkel aki egy gyönyörű fehér A6-ot vezetett.De ez a tapasztalataim szerint mindig így van.Egyszeri gyerek a fullos macákkal nem is próbálkozhat eredményesen?Fejtsétek már ki légyszi.
2011. ápr. 1. 22:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

17:50-es vagyok. Ha valakinek nálam, vagy a baráti társaságomból lánytagjainál nem jött össze, akkor nem a pénz volt a bibi, hanem hogy nem tudtátok mivel kompenzálni a pénzhiányt. Bár nálunk pénzzel se mennétek többre.

És az is érdekes, hogy itt sok csjnak hasonló a baráti köre - egyszóval soha nem volt gazdag pasija, és nem is izgatja őket.

2011. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"61%-ban, 15:39"

"És tudnál nekem tanácsot adni, hogy hogyan lehet valaki ilyen sikeres, mint te?"

Meglátom, megismerem. A 90% innen már nem is érdekel. Csak egyedülálló lány jöhet szóba. (Volt már férjezett is, de kerülöm az ilyet. Senkinek sem jó.)

A képlet nagyon egyszerű. Nem a plázacica, nem a discobaby az esetem. Nem ott keresgélek. Az értelmes lányokra kattanok. Persze a megjelenés is számít, minden azzal kezdődik. Az értelmes lányoknak meg be szoktam jönni.

Egy diszkóban csúnyán felsülnék.


"És hányat szereztél meg?"

Nem kell nagy számra gondolni, mert volt ebben évtizedes kapcsolat is. De bőven elmúltam 30...


"Meg miért kellett több lányt megszerezni?"

Mert csak a mesékben van örökké tartó szerelem. (Tudnék erről oldalakat írni.)


"Nem tudod megtartani őket? Vagy csak futó kalandra kellettek?"

Nagyon macho szöveg, de igaz: Mindig én vetettem véget a kapcsolataimnak.

Sosem akarom azonnal ágyba vinni lány. Egy idő után a lányok kezdenek el közeledni.


Akkor leszek igazán sikeres, ha már nem kell keresgélnem.

2011. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

nekem igazából nem a pénz számít, hanem hogy igényes-e. Nem az a lényeg, hogy milyen drága a ruhája, hanem hogy ízlésesen van felöltözve, ápolt az arca és a haja, és nem paraszt a stílusa, tehát megvan egy bizonyos értelmi szint.

Nem mondom, hogy egy jó kocsi nem izgi:)

2011. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

ugye-ugye... kibújt a szög a zsákból. :)

Persze, hogy nem a pénz számít, hanem a hiánya.

2011. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!