Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igazán szép csajokat így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán szép csajokat így meg lehet kapni?

Figyelt kérdés
Pl:A minap láttam láttam egy kiba@szott szép csajt olyan 20-22 körül lehetett egy épp 17-18 éves gyerekkel aki egy gyönyörű fehér A6-ot vezetett.De ez a tapasztalataim szerint mindig így van.Egyszeri gyerek a fullos macákkal nem is próbálkozhat eredményesen?Fejtsétek már ki légyszi.
2011. ápr. 1. 22:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Definiáld, mit értesz "fullos" és "szép alatt! Lehet tipikusan azokat, akik az aljanép, és pont erre buknak. Ha de, akkor anélkül ha megfeszülsz se tudsz felszedni egy olyat. De ha sikerülne is, mit kezdenél vele?
2011. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Ha visszamennénk az időben pár száz évet, akkor Ő lenne a herceg a fehér lovon, gyönyörű páncélban, Te meg a szarszagú rongyos mezítlábas paraszt. Miért kell ezen csodálkozni?
2011. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Most jöhetnék itt a sz@r dumákkal, hogy a pénz nem számít, a külsőség nem minden, stb.

De nekem is az a tapasztalatom, hogy a te belsődet leszarják, viszont az autód belseje sokat tud nyomni a latba.

2011. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Már az sokat nyom a latba, hogy ha a ruháid ára 50-60-70 sőt 100.000 forint felé megy és a kis b*zis séró be van lőve. Akkor a lányok rögtön rád ugranak. Azért nincs neked esélyed náluk, mert ők nem igazán szerelemből csinálják. Olyanok mint egyes csávók legyen mellette egy jó csaj és kész. Csak mellettük legyen egy gazdag csávó és kész.
2011. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
a bomba nőknek a pénz 90%ba számít,ha nincs pénzed felejtsd el a bomba csajokat,és ha ezt bárki megcáfolja az HAZUDIK,vagy épp nem látja a dolgokat csak vakon irogat
2011. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom gondos mérések és számítások előzték meg ezt a kijött 90%-os arányt, hogy így ki mered jelenteni, hogy neked márpedig igazad van...
2011. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszeri gyerek a fullos macákkal nem is próbálkozhat eredményesen?"<<Rátapintottál a lényegre.


18/F

2011. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Amint látom, neked az "igazán szép csaj" a qrvás trendi csaj. Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni, mert az legtöbbször egy életfilozófia, amibe te nem passzolsz bele.

Az átlagos nők sokszor nem átlagosak, és arcban, hajban, alakban túlszárnyalják az olyan p.csákat, csak épp nem dobják piacra az "értékeiket". Bár nem várom el a pasik fantáziájától, hogy össze tudják rakni, miben különböznének, ha a ruha és a smink megegyezne, például ha az átlagos is kap 30 ezres felsőt és műszempillát.

Ha neked az az életfilozófia kell, akkor vagy legyél gazdag, vagy maradj kettesben a markoddal. :D

2011. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod ennyiből, hogy qurvás trendi?

Mitől vagy ilyen okos, utolsó?

Amúgy meg vannak olyan lányok akik fullos szépek és csóróval járnak, azt hogy hány %, azt sosem fogja tudni senki felmérni.

Én rájöttem hogy a szerencse sokat számít, hogy kinek milyen nője lesz.

2011. ápr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
tegnap 22:42 +/- pár %, igy megfelel? de szerintem a 90%al keveset mondtam
2011. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!