Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igazán szép csajokat így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán szép csajokat így meg lehet kapni?

Figyelt kérdés
Pl:A minap láttam láttam egy kiba@szott szép csajt olyan 20-22 körül lehetett egy épp 17-18 éves gyerekkel aki egy gyönyörű fehér A6-ot vezetett.De ez a tapasztalataim szerint mindig így van.Egyszeri gyerek a fullos macákkal nem is próbálkozhat eredményesen?Fejtsétek már ki légyszi.
2011. ápr. 1. 22:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ez csak előítélet, és ha így gondolod, ezt is fogod meglátni. Ha "szerencséd" lesz, kapsz ezzel ellentétes tapasztalatot a sorstól, és akkor majd nem gondolod így.

Ámen.

Lényegében ennyiről szól az egész.

2011. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha annyira egyszeri gyerek vagy, hogy csak a pénz lenne az egyetlen értéked, akkor tényleg nincs semmi esélyed.

Ha egy lány igazán szép, akkor értelmes is. Tehát nem elég neki egy klassz autó. A legtöbb 20-22 éves csaj még csak egy buta kis liba. Lehet, hogy 25 felett már mások lesznek az igényei.

Az anyagi helyzetem sosem befolyásolta a csajozási sikereimet. Férfi vagyok, nem páva.

Eddig egy olyan lány volt, akit nem szereztem meg, annak ellenére, hogy nagyon szerettem volna és volt randink is. Éppen akkor kereste meg élete nagy szerelme...

2011. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A fullos macáid többsége pénz éhes, ez tény és való. Kb. annyit költenek havonta sminkre, ruhára, egyebekre, mint amit évi szinten megkeresel, ha dolgozol.

Persze biztos van kivétel fullos maca, aki szóba állna veled, és nem a pénzre hajt, főleg, ha neki van, de kár illúzióra építeni, hiába vannak csodák ritkán.

21/L

2011. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

[84%-ban 12:10-kor],

És tudnál nekem tanácsot adni, hogy hogyan lehet valaki ilyen sikeres, mint te?

- "Eddig egy olyan lány volt, akit nem szereztem meg"

És hányat szereztél meg?

Meg miért kellett több lányt megszerezni?

Nem tudod megtartani őket? Vagy csak futó kalandra kellettek?

2011. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Tudjatok az a legnagyobb baj, hogy mar nem csak ezek a partimacskak, fullos csajok mennek ra a penzre.

Persze, nem szamit senkinek sem a penz, de a sok kerdezö nem ugy gondolja, hogy nincs a8-as autom, meg havi 150ezrem csak a baratnömre, hanem ugy, hogy olykor a mozi kajaval is megeröltetö.

Igy mar minden Nöt zavarna a dolog.


Kedves kerdezö, ha ez az almod, akkor kezdj el hajtani affele, hogy gazdag lehess, tanulj, vallalkozz. 30-40 evesen is megveheted magadnak a leg mutatosabb rib@ncot, söt meg szerelmes is lesz beled, ha perkalsz rendesen.

Mindenesetre Nekem az a velemenyem, hogy inkabb fulladjak bele a penzembe, minthogy azzal vasaroljam meg valakinek a "szeretetet".

2011. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Simán.A minőségnek ára van ezt jegyezd meg,kell a minőség akkor fizesd meg az árát(nem csak pénzbe értem).

Gondolj bele te is és én is csak fullos puncikat nézzük,egyértelmű nekem a legjobb kell nem érem be kevesebbel.

Ezér is dolgozok,mint az őrült és vállalkozok,mert van zsé,lesz bombázó cicababa is ennyi.


Aki mást mond az hazudik,igenis legyen pénzed hatalmad,pénz,erő,és akkor lesz jó csajok,verda,kecó,luxus nyaralás,egészség,meg Fradika(Hypós Feri duma :D),kell ennél több,egyáltalán nem.


23F

2011. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

a szép csajon sokan azokat értik, akik kitűnnek a tömegből, nagyon tudnak öltözködni, szolira, műkaromra, drága ruhákra futja...és tényleg ez van, ha csóró csaj vagy, hiába lenne 5x szebb arcod a plázamacáknál, NEM fognak észrevenni a pasik (hacsaknem olyan hangos a stílusod, de az meg ugye taszító).

persze, szinte minden pasinak 1 ilyen fullos csaj kéne, csakhát ezt nem tudja mindenki megfizetni...merth az ilyenek elvárják ám a min. 30e- ftos parfümöt az egyhetes "évfordulókra" miegymás :D

pasik, ne rinyáljatok! nézzetek szét a középosztály csajai közt, aki talán nem "fullosok" ,de vannak köztük igazán szépek, akik nem a kocsitokra, + a pénzetekre hajtanak!

2011. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem számít a pénz, ha van belőle elég. Amúgy meg az Audin kívül egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL
2011. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

ma 17:09 hiába mondod,ha elolvasol célkitűzési könyveket meg ilyen személyiségfejlesztő dolgokat,akkor mindenhol azt írja,hogy törj magasra,mi az amit igazán akarsz,ha van egy célod akkor nem adod lejjebb legalábbis én nem,mert tuti nem leszel elégedett vele,ezt hidd el nekem.


23F

2011. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Elegem van! Hangoljátok csak az összes srácot erre a hülyeségre, legyen 50 kérője egy pradás pics@nak, fizesse mki a 100 ezres fizujából a nő cuccait, mi meg legyünk leszarva, mert észre sem vesztek minket, mivel nem vagyunk kinyalva a nap 24 órájában. Inkább leszek leszbikus, olyan nőket kapnék meg, hogy nem is álmodnátok róla, van tömegével jelentkező, aztán majd röhögök rajtatok.

Engem hányan hívtak meg italra? Hányan vettek virágot? Senki. Egyszer kaptam ajándákot, egy plüss Fülest. 600 Ft volt. Soha többet.

Másik oldalról: ha ki vagyok sminkelve (nem nagy cucc, kihúzom a szemem), és felveszem a magassarkúm, akkor tapadnak a macsók is és a lúzerek is, meg a kettő között. Ha natúrba vagyok, akkor még a nyomik se bagóznak rám. Ennek alapján el tudom képzelni, hogy kiknél próbálkoztatok! Pedig mondom, nem nagy a különbség, mert nem használok smink-arzenált.

Egy kimázolt, magassarkús, márkás "kiszerelésű" plázacica se tud úgy elmenni, hogy ne fordulnának utána nyálcsorgatva. Röhejesek vagytok.

Meg "buliba"... mindig ezt olvasom... jah, el tudom képzelni, ott milyenek vannak, pasi részről is, nem csak női oldalról. Nem tudom sajnálni azt, aki odamegy ismerkedni.

Érdekes, a saját köreimben még soha nem láttam ilyet. Vajon a metál és a rock életforma és életszemlélet lenne, nem csak zenei ízlés? Buliba... hánynom kell. A tuccerek ne is közelítsenek ezek alapján...

2011. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!