Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sexy szép egyszóval a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sexy szép egyszóval a plázacicás csajokat hogy lehet felszedni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 14:26
1 2
 1/14 WhiteLabel ***** válasza:
Szép vagy, jó autód van, és sok pénzed.
2011. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Húszezressel.
2011. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Csak annyit kell tenned, hogy ugy nézel ki mint Brad Pitt 25 éves korában és tutti meglesz pár tucat belölük.
2011. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a csajokat a pénzeddel tudod megszerezni és csak azt fogja szeretni nem pedig téged. De te tudod. Vannak szép lányok akik nem plázacicák. Érdemesebb inkább olyat keresni. Ráadásul sok plázacicán 5cm vastag vakolat van. Szerintem inkább az a szép aki reggel is szép:D
2011. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok pénzzel.
2011. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szexy és szép = plázacicás :S


Köszönöm a normális és szép nők nevében :S

2011. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elb@szott egy ízlésed van, ha szerinted a plázacicák szépek.

Lengesd meg a kocsid kulcsát és a tenyeredből eszik.

2011. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
értem akkor attól hogy szép nem kell plázacicának lenni bocs akit esetleg megbántottam ezzel :S
2011. jún. 20. 14:47
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
A "plázacica"jelzőt az irigy,rendszerint dagadt lányok találták ki.
2011. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

a plázacica lányok esetében mondjuk ki az igazságot: 3 dolog kell: pénz a köbön.

hiába mondogatják, hogy jaj érzelem kell, meg bizalom, bla bla bla. a plázacicáknak a pénz kell, másodsorban a jó külső. sajnálom, de én még nem láttam olyan plázacicát, aki szegény, vagy kevésbé módos, de jószívű, kedves sráccal járt volt.

egyik ismerősömmel pl most szakított a tipikus plázacica csaja, mert a srácit kirúgták. előtte ment a szerelem, ötezer smacizós kép face-en, szívecske meg nyálas ömlengős idézetek, de amint elapadt a srác pénzforrás, hirtelen hideg lett a csaj, 1 hét múlva meg pápá. ezeknek a pénz, a ruhák, a party-k, a kiegészítők, a külsőségek a fontosak. a pasi is egyfajta kiegészítő, azt akarják, hogy mindenki lássa, milyen drága táskájuk, ruhájuk, és pasijuk van, aki viszi őket ide-oda, és megvesz mindent, amit akarnak. mert üresfejű buta libák, akik szerintem csak szopatni vagy egyéjszakásra jók.

2011. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!