Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már régről ismerek akkor még úgy mond odavolt értem de én nem tudtam megnyílni felé.Pár évre rá kaptam észbe hogy mi is volt és mit is érzek iránta.Ezeket a gondolatokat megosztottam vele is ő nem nagyon tudott mit mondani amit így visszagondolva megértek de akkor valami más állapotba kerültem és nem volt tiszta a fejem ezért sok hülyeséget csináltam és a vége az lett hogy hagyjam békén.

A válasza valamiért nem bántott meg és nem haragszom rá.

Azóta többször is találkoztunk de én nem hozom fel a témát mert nem akarom hogy megharagudjon.

De ami egy kicsit zavar hogy nem tudom hogy ő mit gondol és látom rajta hogy nem haragszik rám de azt is hogy nem boldog.Én meg nem tudom elfelejteni.


2011. márc. 31. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nem tudlak elfelejteni. Tudnál kérlek adni egy esélyt?"

Szerintem mondj neki vmi ilyet, ez nem bunkóság meg semmi, csak ha azt mondja, hogy nem, akkor ne zaklasd tovább. Nem szabad nagyon erőltetni, de meg lehet kérdezni.

2011. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Erre már én is gondoltam de én nem vagyok annyira bátor és azt sem akarom hogy végleg megharagudjon.
2011. márc. 31. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!