Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet valami köztünk ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami köztünk ebből?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,naponta chatelünk(más suliba jár,és kétszer találkozunk edzésen egy héten).beszélt nekem az exéről,két hete mondta,próbálja feldolgozni.Lehet valami köztünk?Apa is tanítja,ez is befolyásol és csak miatta beszélünk?(tegnap hívott összejövetelre)16vagyok.Még nem volt barátom.Ez baj?
2011. márc. 31. 20:24
1 2
 11/12 essney ***** válasza:

nem jó ha ezt irta...:/

én két dolgot tudok elképzelni: az egyik, hogy csak barátként gondol rád, a másik pedig hogy ezzel, hogy ezt irta hogy új barátnője van, féltékennyé akar tenni, ami viszont nem a legjobb húzás tőle az érzéseidet nézve:/

de nekem sincs túl nagy tapasztalatom ezzel kapcsolatban, nekem se volt még fiúm, viszont volt már egy srác aki ezzel próbálkozott.

2011. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
azt hiszem várok, és meglátom, mi lesz. ha csak barátként néz rám, megpróbálok beletörődni.
2011. ápr. 10. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!