Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet valami köztünk ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami köztünk ebből?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,naponta chatelünk(más suliba jár,és kétszer találkozunk edzésen egy héten).beszélt nekem az exéről,két hete mondta,próbálja feldolgozni.Lehet valami köztünk?Apa is tanítja,ez is befolyásol és csak miatta beszélünk?(tegnap hívott összejövetelre)16vagyok.Még nem volt barátom.Ez baj?
2011. márc. 31. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is jó az esélyeid, mondhatni ennél jobbak nem is lehetnének :) Nyilván nem véletlenül chatel veled minden nap. Az pedig, hogy még nem volt barátod, egyáltalán nem hátrány, sőt.


16/f

2011. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De jó :) Mert fülig szerelmes vagyok :D Mindenféléről beszélgetünk, viszont az a furcsa, hogy már több, mint egy éve edzőtársam, és csak nemrég írt rám először. Ez nem baj?
2011. márc. 31. 20:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig a szián kívül nem is beszéltünk...
2011. márc. 31. 20:51
 4/12 A kérdező kommentje:
és miért beszélt nekem az exéről?
2011. márc. 31. 20:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Talán eddig bátortalan volt, nem gondolt rá, hogy tetszhet neked, talán csak most vette észre. Ne aggódj ez nem jelent rossza sőt :) Akit csak úgy lerohan az ember, az nem is tartják nagyra.


Az már jó, ha neten jól el tudtok beszélgetni, próbáld ezt élőben is. Biztos nem fog ellenkezni. Az exéről pedig akár beszélhet azért is, hogy eszedbe juttassa ezt az egész kapcsolat dolgot, kíváncsi hogyan reagálsz...

2011. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az ex-dolog kicsit megijesztett...erre még nem is gondoltam, köszi :)
2011. ápr. 2. 07:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van nála esélyed, csak ne siesd el a dolgokat:)

Ismerjétek meg egymást jobban.

Mindenesetre a helyzet nagyon is kedvez egy későbbi kapcsolatnak:)

2011. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért beszél az exéről, hogy eszedbe juttassa, h már nincs kapcsolatban
2011. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kriszta975 válasza:
en is chaten ismertem meg a baratomat...mondjuk mi egy suliba jarunk
2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
most meg azt írta, hogy új barátnője van! Ezt miért csinálja?
2011. ápr. 8. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!