Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan öreztessem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öreztessem vele, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 15 éves, és nagyon tetszik, de én meg 17 vagyok. A suliban szoktam őt szünetekben látni, és úgy érzem, hogy lehet h tetszek is neki, de nem tudom h hogyan mutathatnám ki, hogy nekem nagyon tetszik.
2011. márc. 31. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz igaz? Sorstársad vagyok, mert én is egy 2 évvel kisebb srácot kedvelek, de én bevallom őszintén nem akarom kimutatni, hogy kedvelem...sztem sok a két év kórkülömbség...amúgy meg szeretném, ha kortársival foglalkozna s élné az életét...de ahogy elmondtad, szerintem egyszerűen haverokodj vele. Ne szökj egyből neki, s sokat mosolyogj rá. Amúgy készülj fel arra, ha netalántán lenne valami, az osztálytársai őt nagyra fogják tartani, hogy 17 évessel jár, de neked nehéz lesz.
2011. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de az a baj h meg egyaltalan enm beszeltunk. es a multkor voltunk egy kozos kirandulason, es azt vettem eszre h tobbszor is nezett, es en ugyan raneztem, de mingyart el is, mert akkro oylan zavarban vagyok ha masok neznek :/ de holnaptol mosolygok ra minden percben :)
2011. márc. 31. 17:17
 3/16 anonim ***** válasza:
A mosoly sokmindent elárul, amúgy egyszerűen dumálj vele, vagy menj neki "véletlenül" a folyoson vagy akármi. Nem nehéz hidd el. Amugy a fiúk és a lányok nem olyan külömbözőek mint sokan hiszik, rengeteg dologról lehet dumálni vele. Sport, hobbi, filmek stb. Csak vágj neki a haverkodásnak s utána simán alakul majd minden. (első válaszoló)
2011. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legjobb, ha néha odamennél hozzá beszélgetni egy kicsit, meg ilyesmi. Lehet, hogy bejössz a srácnak, csak esetleg nem mer közelíteni, tart attól, hogy idősebb vagy, és esetleg nem lenne esélye. De ha látja, hogy nyitott vagy felé, szerintem felbátorodik kicsit, és elhív randira:) Onnantól kezdve pedig nyert ügy lehet a dolog. Sok sikert;)
2011. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jaj.. Az a baj h elmeletben mindent le tudok rendezni, es igy konnyunek is tunik, de valojaban nagyon nem az :(
2011. márc. 31. 21:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy keresztnevet mondasz? Lehet rádismertem ^^
2011. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mondd h kire gondolsz, mert nem akarom elmondani a nevem, de ha tippelsz es en leszek az akkor megmondom, vagy legalabb a kezdobetujet mondd meg :)
2011. ápr. 3. 11:31
 8/16 anonim ***** válasza:
B? :)
2011. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
sajnos nem :S
2011. ápr. 3. 16:46
 10/16 anonim ***** válasza:

Énis sajnálom :( Nagyon beleestem egy 17 éves lányba :-/ És bármit megtennék, hogy az enyém legyen.


15/f

2011. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!