Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, írjak neki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, írjak neki még egyszer?

Figyelt kérdés

Szóval randiztam egy sráccal, és elég jól éreztük magunkat.

(pénteken volt)

hétfőn írtam neki facebookra, mivel telóján nincsen pénz. nem írt rá vissza. tegnap egy smst, arra sem írt vissza.

ma jött dolgozni és kérdezte h meg e kaptam e a választ. mondtam h nem . (de már a korábbi üzeneteit sem kaptam meg, vmiért nem küldi át a telója, volt h 6szor küldte el ugyan azt , és csak az utolsót kaptam meg)

szóval tuti válaszolt.


a kérdésem az lenne, hogy írjak e megint neki, h nem kaptam semmit??


22L


2011. márc. 30. 21:00
 1/2 anonim válasza:
100%
szerintem írjál neki nyugodtan , ebben nincsen semmi nyomulás és nem is ciki.
2011. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hehe nálam fb probléma van. Én is írtam egy srácnak aki még mindig nem válaszolt, pedig nem randira hívtam meg semmi komoly és nem úgy ismerem mint aki nem válaszolna...szóval arra gondoltam nem kapta meg.

Szerintem is írj neki nyugodtan. Amúgy az lenne a legjobb ha találnátok valami "biztosabb" kommunikációs lehetőséget, mert az baj, ha azért nem tudod mit gondol a másik mert nem kapod meg az üzenetet.

2011. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!