Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hőt írjak be a diagramo...

Milyen hőt írjak be a diagramomba? Ma reggel picit másképp keltem és mértem a hőmet, mint eddig, ezért most a tanácsotokat kérném. Reggel 36,7 volt, két órával később 37,1. Csak egyszer szoktam mérni minden reggel, csak most elcsúsztam.

Figyelt kérdés

Eddig minden reggel 05:30-kor mértem a hőmet. Reggel első mozdulatom, hogy a hőmérőzhöz nyúlok. Utána kelek stb.

Ma reggel felébredtem 04:14-kor, mert nagyon ki kellett mennem a wc-re. Visszaaludtam és keltem normálisan 05:45-kor és megmértem a hőmet. 36,7 (előtte négy napig 36,6 volt és holnapra nem várom)

Utána visszaaldutam, nem is keltem fel előtte sem.

Majd kíváncsiságból megmértem a hőmet 07:45-kor, ugyanis ekkor ébredtem megint. 37,1 lett a hőm.


Most akkor melyiket írjam be a diagramomba? Vagy inkább hagyjam ki? Vagy átlagoljak? :) Holnapra nem várom. Ettől még megjöhet holnap?


2010. máj. 16. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne átlagolj, írd be 36,6-ot szerintem, mennyi szokott lenni az alaphőd? Be tudnád linkelni a diagrammod?? Abból jobban lehetne következtetni arra, hogy megjön avagy sem.
2010. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét..na most kíváncsiságból megmértem a napközbeni hőmet, reggel hatkor szoktam amúgy, akkor nekem most a luteális fázisban 36.7 most viszont 37.2 normál esetben nekem eddig mikor próbaképpen mértem nappal is..azt persze a diagrammba nem vettem figyelembe, csak egy tizedes emelkedés volt..úgyhogy most én is elkezdtem reménykedni:)
2010. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor ugyanazt mértük. :D

Mert én is 36,7-t mértem, aztán meg 37,1-t. De előtte két óráig aludtam. Fel sem keltem, a hőmérőzés is két mozdulat volt.

Lehet korán van a 05:30?

Mert ha mondjuk minden nap 07:30-kor kelnék, akkor mindig magasabb hőt mérnék és akkor nem lenne olyan lapos a diagramom? :D

2010. máj. 16. 10:46
 4/14 anonim ***** válasza:
:D lehet:) nekem az alaphőm állandóan 36.4 ,,,görbém egyenes sosem volt cikk-cakk benne, szó szerint vonalzót nyel az első felében, majd tüszőrepikor lezuhan 36.-ra..és utána emelkedik:) 36.75 volt a legmagasabb egy napig majd azóta tarjta a 36.7-et..reggeli alapján..viszont egyszer háromkor felkeltem és megmértem ágyban fekve nem pis semmi..akkor 36.2 volt, felkelés nélkül visszaaludtam majd hatkor mértem akkor már a szokásos ébredésim volt ismét a 36.4..szerintem lehet köveztkező ciklusodtól mérd egy kicsivel később,(reméljük már nem kell) mindenképpen pár tizeddel magasabb lesz az alaphőd, és minden érték, de próbáld meg egy időben mérni, állíts órát vagy akármi, nekem sokszor már hamarabb kell pisilni mint hat óra főleg mostanában, de tartom és szorítom, hogy ne kelljek fel idő előtt..lehet ágytálat kell beszerezni:DDD
2010. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Belinkeled a hőgörbédet?

Lehet, hogy korábban kéne kelnem. Legalább egy fél órával. Többet nem tudok magamnak megengedni,mert mennem kell dolgozni.


Nekem most nyelt vonalzót a hőm, de így is elég lapos, ráadásul az átlaghőmet a ciklus és a fertility is máshova húzta be.

Ja és csak a hőmet vezettem ezidáig, semmi mást. (tünet, nyák állapot.)

Ja, és az első hónapom is, ezért vagyok ilyen kezdő.


A fertility-s diagramot nem tudom ide becsatolni, egyszerűen nem tudom, hogyan kell. A ciklust igen, de ezt nem. :(

2010. máj. 16. 11:05
 6/14 anonim ***** válasza:

Bocs elírtam az alaphőmet, mert tiszta izgalomba vagyok annyira akarom, hogy fennmaradjon és még magasabb is legyen a hőm:DD szóval az alaphőm 36.3:)

[link]

2010. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
linkeld már be a cilksu.hu-s görbéd, azt írod azt betudod, hagy lessem már meg.
2010. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hú de szép a görbéd!! :)

Nagyon szépen emelkedik az ovulációt követően. És látom, volt is együttlét!

Minden esélyed megvan a babára!

Még méregesd reggel, az a lényeg, hogy az átlaghőd alá ne menjen a hőd. Ha fent marad, akkor szuper!!


:)

2010. máj. 16. 11:17
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom belinkelni a ciklus-os görbémet, mert nem enged belépni. Valami miatt letilt, vagyis a laptop, amiről netezek. A fertility-be be tudok lépni, ott meg a diagramot nem tudom ide belinkelni, mert nem tudom, hova kattintsak a megosztáshoz. Próbálkozom még.


:)

2010. máj. 16. 11:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké:) majd csak sikerül, ha nem akkor meg nem:)
2010. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!