Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki, hogy legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, hogy legalább egyszer találkozhassak vele?

Figyelt kérdés

Sosem ismerkedtem még interneten, de most elkezdtem.

Nagyon megtetszett egy lány az egyik társkereső oldalon, és csak 20 km.-re lakunk egymástól. Megírtam neki, hogy nagyon tetszik nekem, és hogy ő a legszebb lány az oldalon.

Írtam neki, hogy ha van kedve akkor találkozhatnánk, és elmehetnénk valahova.Még nem válaszolt semmit.


Miket szoktak ilyenkor írni?


2010. jún. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
legelőször semmiképp se dícsérd, mert akkor le fog szarni, annyit irj h van e kedve ismerkedni ennyi, soha ne vidd túlzásba az elején
2010. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szentem is most "nyomulósnak" tart. Várjál, tudom milyen sazr de én 5 hónapot vártam azért h kijelentse h nem tetszek neki de barátnak mindenképpen kellenék. Hát mondom....
2010. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem elsősorban azon múlik, milyen a lány természete. ha bejössz neki, gyakorlatilag mindegy, mit írsz, pozitív visszajelzést kapsz. ;)

persze nem arra gondoltam, hogy "hi. sex?" mert akkor elhajt a búsba. :)

2010. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
élő/3d/személyes!
2010. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!