Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki már megtalálta élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már megtalálta élete párját (vagy legalább is hosszútávra) elmesélné, hogy jöttek ösze?

Figyelt kérdés
Hogy ismerkedtetek meg, ki tette meg az első lépést, hogyan szt...
2011. szept. 7. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Teletexten, én írtam hírdetést, ő írt rám, másnap találkoztunk, 12.én leszünk 2,6 évesek, már eljegyzett és babaprojekten vagyunk. Én 24L, ő 35 F, mielőtt valaki írná, mint máskor, nem gazdag és nem öreg!!!
2011. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöször éveket keresztül utáltuk egymást, de közös ismerösök miatt többször voltunk egy társaságban. Utána egyszer egész véletlen kiderült, hogy egy fontod hobbink ugyanaz, és erröl elkezdtünk beszélgeni. Idövel aztán kiderült, hogy nagyon sok dologban haonlóak vagyunk, elkezdtünk több idöt tölteni egymással. Most 25 éve vagyunk házasok, de még mindig a másikat tekintjük az életünk párjának.
2011. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Neki egyből megtetszettem, első látásra belémzúgott, be is próbálkozott, pedig nem az a csajozos tipus, félénkebb. De nekem akkor volt egy elég zűrös párkapcsolatom, évekig húztuk egymást a pasival, se veled se nélküled kapcsolatban. Eközbn Ő végig mellettem állt barátként. Aztán rájöttem, hogy többet érzek iránta, de azt hittem ő már nem akarja. Kerülgettük egymást jó ideig, míg végül összejött. Aztán kiderült, hogy már régóta mindketten ezt akartuk:)

Készülünk az esküvőre.

2011. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Én 28 éves vagyok - és még keresem... Néha kicsit nehéz feladatnak tűnik...
2011. szept. 7. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
egy teniszklubba jártunk a férjemmel, látásból ismertem. egyszer meghívott valamire edzés után, így kezdődött :) ez 6 éve volt, 2 éve vagyunk házasok.
2011. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Koncert hevében kb megütött, itt megjegyeztem az arcát, ezek után az ő legjobb barátnője nekem ex, legjobb cimborám pedig beléesva... Komplikált volt, de ennek már 8 éve...
2011. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Rakacsintottam az uvegen keresztul egy cipobolti tuti eladolanyra.


14 eve tortent es 10 eve vagyunk hazasok.

2011. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!