Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdésem Bővebben lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nekem tetszik és kb 1 hete jól elvoltunk suliban és rá kérdeztem hogy nem-e akar velem járni, rám nézet zavarba jött és láttam rajta hogy igen akart volna mondani de nézet és azt mondta lassan hogy nem szerintem fél valamitől kicsit visszahuzodot csaj aztán kb 1 óra múlva el hivtam randira és gondolkozot és igen mondott de még nem mondta h mikor azt mondta majd szól ha rá ér?

Kérdés az hogy mondjam el hogy akkor lesz-e valami kösztünk lehet hogy sulin kivül más lesz a válsz ... ???(ja és akkor most akar valamit tőlem? hogy igen mondót )


2011. márc. 30. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szimpatikus vagy, de mivel ilyen erőszakosan nyomulsz, biztos megijedt. Vegyél vissza a tempóból és akkor lehet köztetek valami.
2011. márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!