Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tartsam meg a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg a srácot?

Figyelt kérdés
Még nem vagyunk együtt de már alakul a dolog viszont a srác olyan, h odavan vkiért de miután megkapta amit akart 2 hét után kb már nem is érdekli a dolog és hajlamos megcsalni a barátnőjeit. Mit kellene csinálnom, h ne veszítse el az érdeklődését irántam is 2 hét után mint többi csaj iránt??
2011. márc. 28. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
szülj neki gyereket
2011. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a srác a kulturáltabbak közül való, akkor rengeteg programmal tudtok tenni az unalom ellen. Ha nem, akkor csak a pina marad-de-ahogy ezt te is írtad, az megunható egy idő után... Mérd fel,hogy mik az igényei, és tudni fogod, hogy mire számíts. Ha túl egyszerű, akkor inkább kerüld, neked lesz kellemetlen, ha megcsal.
2011. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha hajlamos a váltásra akkor mégis mit akarsz vele csinálni? bezárod? lehet, hogy itt fogsz jó tanácsokat kapni, de ha komolytalan-könnyűvérű akkor ne lepődj meg ha te is az exei sorsára jutsz.
2011. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem is volt egy ilyen baratom, ha 2 hetig nem sikerult lefekudjon egy csajjal,akkor dobta is.En 3 es fel honapot sikerult vele jarjak,nem valami sok,de teljesitmeny.Azt tudod tenni,hogy nem adod oda magad neki 1-2 edesgeto szo utan,hanem jatszadozol vele,felizgatod aztan azt mondod neki,hogy bocsi de most mennem kell.Legy megerto vele,nezd el neki ha epp egy masik lany utan nezett,nincs megszokva vele,hogy o most le van kotve.Legy vele termeszetes,legy onmagad es ne legy feltekeny.Ha megbizol benne akkor minden rendbe lesz
2011. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
képzeld el hogy fordítva is lehet ilyen ez inkább ő érezzen félelmet amiatt h elveszíthet meg szerintem ha kielégíted minden téren akkor igazán nincs oka otthagyni.
2011. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bilinccsel b+
2011. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

".Azt tudod tenni,hogy nem adod oda magad neki 1-2 edesgeto szo utan,hanem jatszadozol vele,felizgatod aztan azt mondod neki,hogy bocsi de most mennem kell."


Gondolom ez k urva hatásos lesz. Amúgy meg nem tudsz tenni semmit. A csajok hajlamosak azt hinni, hogy majd miattuk megváltoznak, de nem fognak soha az életben.

2011. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne haragudj de sosem szimpatizáltam az ilyen fiatalokkal. Én a helyedbe 3 szor megondolnám tuti akarok én ezért a srácért harcolni? lehet téged pofára ejt majd virágom oszt jön a depi, meg az emos korszakod. nem hiszem h van rá garancia h veled nem csinálja ugyan ezt.
2011. ápr. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
depis nem lennék miatta az tuti, sőt gyereket sem vagyok hajlandó szülni de még bilincset sem használnék :)... azért köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 19. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!