Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Egy fiú aki szeret csajozni elhívta az egyik "barátnőmet" filmet nézni...el is ment...másnap avval dicsekedett mindenkinek hogy smároltak meg filmnézés közben a nyakát puszilgatta,amikor meg kisérte ki a lányt az ajtóba fél óráig smároltak!.....én ezt a mesét nem tudtam elhinni,meg még elég sokan...és megbeszéltük a csajokkal hogy megkérdezzük a fiút hogy mit tud erről az egészről....hát őszintén nagyot csalódtam a kis csajba mert még a fele se volt igaz amit ő elmesélt....nem volt csók se semmi csak egy átlagos puszi az arcra....kicsit megszinezte a világot...nagyon hazudós kiscsaj, én megfogadtam hogy én ezentúl akármit is mond nem fogom elhinni.........nagyon kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok fiúk az ilyen lányról!!!
2011. márc. 26. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Skandalum.
2011. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas de az se jobb, hogy most te itt fröcsögsz róla a háta mögött.
2011. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak. neked nem lett semmivel sem jobb,pedig leleplezted őt,hogy hazudozott.és az hogy soha többé nem hiszel neki,ez hülyeség.lehet hogy ez volt csak az első hazugság amit mondott. Igazából a csajt is meglehet érteni,nem akart beégni,hogy nem volt semmi,hiszen a mai kislányok,lenézik akinek nincsen még tapasztalata..nézz magadba te is egy picit.még sosem hazudtál?kétlem..
2011. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én ha kell én megmondom a szemébe hogy mit gondolok róla ....igen beismerem én is hazudtam már, de nem ilyen dologban......csak ez a kiscsaj már nagyon régóta hazudozik és még nem nézett tükörbe és nem gondolkozott el!!!
2011. márc. 29. 15:05
 15/16 anonim ***** válasza:
értelek téged is,de hazugság hazugság...mind1 miben.hazudtál ő is..ennyi:D ha meg igy látod,mond meg neki hogy igy semmit sem fog érni a szava a szemedben,és ha igy folytatja gratulálj neki,hogy mennyi esze van xD
2011. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
öcsém ma egy újabb sztorival jött a kiscsaj....olyat mondtam neki hogy szerintem soha többet nem fog hozzám szólni,de nem is baj..legalább nem cukkol fel!
2011. márc. 31. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!