Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Lányok! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Mit gondoltok arról a lányról, akinek ennyi idősen még csak rövidebb kapcsolatai voltak (a leghosszabb fél éves)?

Figyelt kérdés

Nem ribiségből, komoly lánynak tartom magam.

22/L


2010. szept. 15. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem találkoztál az igazival.
2010. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy tiszteletre méltó, hogy nem adja össze magát fűvel-fával, és még azt, hogy abszolút nem késett le semmiről.
2010. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rosszat,szerintem gyakori az ilyen,sőt többségben van.

Akkor lennél ribi ha tudodmilyen pasikkal járnál,vagy sok lenne az egyéjszakás kalandod :)

1-2 belefér.

2010. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát jobban állsz, mint én, nekem még fél éves kapcsolatom sem volt. Nehezen ismerkedek, meg válogatós is vagyok. Szerintem semmi különös nincs ebben.
2010. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy veled van a baj
2010. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
annyit tesz hogy válogatós vagy, vagy nem volt eddig szerencséd.Nekem a mostani pasim előtt nem volt senkim mert iszonyat peches voltam eddig a férfiak terén.
2010. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok ribi, a jelenlegi párom előtt összesen 4 kapcsolatom volt, a leghosszabb másfél hónap. 3-mal azért lett vége, mert rájöttünk, hogy abszolút nem passzolunk, a negyedik meg csak dugni akart. Ötödik alkalomra megtaláltam az igazit :)

18L

2010. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És mennyi ilyen rövidebb kapcsolatod volt? Mert ha, mondjuk, 10 és mindegyikkel lefeküdtél, akkor az bizony ribi, de ha csak 3, és nem feküdtél le velük, az nem ribi.

Nem tudom, melyik jobb, ha valakinek volt 4 féléves kapcsolata, vagy ha volt egy kétéves (mint nekem), ha már úgyis a múlté mind. 24f

2010. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!