Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lányok, meddig tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lányok, meddig tartott az eddigi leghosszabb kapcsolatotok? És mi volt az oka hogy szakítottatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14 évesen kapcsolat...:O nfőleg leghosszabb??
2010. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13 évesen volt egy fél éves "kapcsolatom". Hülyén hangzik, és butaság volt, de odáig voltam, h járni akar velem egy idősebb srác. Nem is voltam belé szerelmes, csókon kívül(ami borzasztó volt vele) nem történt semmi, csak úgy volt, hogy legyen. Igazából most jöttem rá milyen szerelmesnek lenni :) 15/L
2010. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapos volt a leghosszabb.Nem bántam meg, jó volt vele.A szakítás oka az volt, hogy keveset találkoztunk.14/L
2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14 évesen?????na ne már!!!!!!!!mintha legalább 10-nek lenni kellett volna.....14 éves gyerek!!!!!
2010. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RaksashaGirl ***** válasza:
Én most lettem 14. :) És már majdnem 5 hónapja járok a barátommal, nagyon jól megvagyunk. ;)
2010. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14 évesen kezdtem el járnia abarátommal 2éve vagyunk együtt még mindig:P
2010. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pont a 13. szülinapomon jöttünk össze,már 16 hónapja együtt vagyunk. szerintem a részéről kezd kihűlni a szerelem:( de még nincs vége,én még bizakodok.. ő 16 éves. 20hónappal idősebb nálam.
2010. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14 évesen inkább a továbbtanulásra koncentráljatok, gyerekként minek hosszú kapcsolat?
2011. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! én vagyok az utolsó előtti. Koncentrálok a továbbtanulásra, minden vágyam,hogy cukrász legyek,és ehhez tanulok én is. Félévi átlagaimat kiszámoltam,és várhatóan egy 3om sem lesz. Csak hétvégén találkozunk,illetve ugye a szünetekben többször. Péntek délután szoktam tanulni a hétfői napokra. Sőt ezen kívül még segítek is a szüleimnek,van hogy a barátom is besegít! :) más világ van már,ezt meg kell szokni.
2011. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De ennyire másvilág, azért ennyire még én sem vagyok öreg, de könyörgöm, még annyira gyerekek vagytok :O
2011. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!