Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Egy fiú aki szeret csajozni elhívta az egyik "barátnőmet" filmet nézni...el is ment...másnap avval dicsekedett mindenkinek hogy smároltak meg filmnézés közben a nyakát puszilgatta,amikor meg kisérte ki a lányt az ajtóba fél óráig smároltak!.....én ezt a mesét nem tudtam elhinni,meg még elég sokan...és megbeszéltük a csajokkal hogy megkérdezzük a fiút hogy mit tud erről az egészről....hát őszintén nagyot csalódtam a kis csajba mert még a fele se volt igaz amit ő elmesélt....nem volt csók se semmi csak egy átlagos puszi az arcra....kicsit megszinezte a világot...nagyon hazudós kiscsaj, én megfogadtam hogy én ezentúl akármit is mond nem fogom elhinni.........nagyon kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok fiúk az ilyen lányról!!!
2011. márc. 26. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vihar a biliben.
2011. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
gáz
2011. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
HP
2011. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fel akart vágni előttetek, hogy ő egy ilyen jó pasinak tetszik.
2011. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
azt, hogy hazudós
2011. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a kis csajnak nincs annyira izgalmas, élményekkel teli élete. Nem kiközösíteni kellene, hanem négyszemközt beszélni a fejével.
2011. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 R3al ***** válasza:
54%

Pár év és a csókból sex lesz :D

Bár ha a csávó fél óráig megállás nélkül bírja, akkor ez dícséret :D

2011. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 hibajavító ***** válasza:
79%

A geotermikus energia a Föld belső hőjéből származó energia. A Föld belsejében lefelé haladva kilométerenként átlag 30 °C-kal emelkedik a hőmérséklet. Magyarországon a geotermikus energiafelhasználás 1992-es adat szerint 80-90 ezer tonna kőolaj energiájával volt egyenértékű. A geotermikus energia korlátlan és folytonos energia nyereséget jelent. Termálvíz formájában viszont nem kiapadhatatlan forrás. Kitermelése viszonylag olcsó, a levegőt nem szennyezi.

A puncidat pedig borotváld minden nap.

2011. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas. Fel akart vágni, hogy ő az ilyen menő gyereknek is kell, de arra nem gondolt, hogy ilyen hamar ki fog derülni. Nem lehet vele mit tenni, csak jól kiröhögni. Gondolom később még lesz egy-két ilyen "érdekes" sztorija.
2011. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

bizony! azóta már 2 sztorival is jött, ami persze HAZUGSÁG!

Egyszerűen szánalmas!

2011. márc. 29. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!