Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit gondoltok 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok 1 olyan lányról aki a randikon ideges és sokat iruk pirul? én ilyen vagyok sajna 19 évesen.

Figyelt kérdés
ez gáz?akkor már tudjátok hogy szűz?mert én az vagyok. ti mit gondoltok ha egy ilyen lánnyal randiztok?köszi a válaszokat!
2009. aug. 7. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én élvezném.
2009. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de miért?
2009. aug. 7. 14:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát.. nincs baj, amíg nem hiszem azt, hogy nem érdekellek :)
2009. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a pirulós lányok. Mellesleg már volt dolgom irulós-pirulós nem szűz lánnyal, szóval én nem tudom megmondani egy lányról ezek alapján, hogy szűz e vagy nem. Meg egyébként is... mit számit az? :)


20/F

2009. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna!
2009. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez gáz? Nem igazán erre vagyok kíváncsi, ha randizunk. Sokkal inkább arra, hogy milyen párost alkotunk? Tudunk-e játszani? Beszélgetni?
2009. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező hidd el, a pasi is legalább annyira izgul, csak nem mutatja ki
2009. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogyha intim témára terelődik a szó, és akkor pirulsz, akkor lehet tudni, hogy szűz vagy-e. De amúgy, szerintem is aranyos, ha egy lány pirulós :)
2009. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát kössz én meg égőnek érzem.
2009. aug. 7. 14:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem azért tetszene, mert ebből tudnám, hogy érdeklem a lányt. Ha nagyban tojna a fejemre, akkor minden további nélkül tudna beszélgetni velem.

Az elpirulás aranyos.

2009. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!