Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen lenne számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen lenne számotokra a tökéletes randi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha megvan a szikra és a "bizsergés", akkor tökmindegy milyen a randi. Az számít, hogy vele vagyok :)
2011. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
menyjetek el sétálni üljetek be valahova, kérdezd meg hogy iszik-e valamit (előtte megkérdezheted majd hogy milyen innivalót szeret mingyárt mondom miért->) és hogyha nemet mond akkor is vihetsz neki (tudni fogod mit szeret és viheted azt). ez jó mert hiddel a lányok ha szomjan halnakis simán mondják hogy nem iszom semmit...ezt nemis fejtem ki bővebben mert ez ígyvan énis lány vagyok :D + legyél jófej. érdeklődj de hagyd szóhoz jutni legyél vicces ha nevet rajtad az jó, én szeretem ha egy srác megtud nevettetni és legyél közvetlen :)
2011. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem séta, esetleg mozi, kaja, sok nevetés, keresse a pillantásom, az érintést (nem tapizást), járjon a kedvemben, legyen érdeklődő, figyelmes, kedves. Stb.
2011. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

...legyen férfi. És ne talcsizni, kajcsizni, meg "mittoménmégmivanilyenstílbemintbeszólás-csizni" akarjon, hanem beszélgetni értelmes és szép anyanyelvünkön. Ja és legyen FÉRFI!

áhhh...

Utópia.


Kedves nőtársaim, egy elcseszett feminin világban élünk, ahol a pasik sírnak, házasodni akarnak, és anyaként kell róluk gondoskodni.


Részvétem. :)

2011. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Mozi, kaja, séta, park...neeeeeeee! Ne és ne! Unalmas!


A randi emlékezetes legyen! Meglepetések sorozata! Legyen férfi, vigyen fel egy harminc méteres kilátóba, piknikezni..esetleg ilyen formában jöhet a séta, meg a kaja :)) De tényleg! Meglepetések! Ez a lényege! Kiszámíthatatlan legyen!...

2011. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az miért nem férfias, hogy valaki házasodni akar?

Nem kötekedni szeretnék, csak kíváncsi vagyok az érveidre.

2011. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jaja, és az miért nem férfias, ha nincs 30 méteres kilátó a randin? Miért kellenek a hatásvadász trükkök, a giccs? Ez tök gáz szerintem. És ez megvan?:

Nem kell a hosszú költemény,

Nem kell a rókáról a prém,

Nem kell az égről a csillag,

Elég ha szimpatikus vagy.


Nem kell a habos sütemény,

Nem kell az izmos csodalény,

Nem kell elérhetetlen sztár,

Pont olyan kell, mint Te voltál.

2011. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jó kis versike... :)


Hogy miért nem férfias az, amikor a srác szinte a karmaid közé veti magát, és már rögtön az elején "csakveledésmindörökké" feelinget sugall?

Nem azt mondom, hogy bunkó paraszt, vagy totál megközelíthetetlen szikla legyen... de azért no. Amit csak úgy megkapsz, és nem kell küzdened egy csöppet sem, annak nem érezheted a súlyát, értékét.


De ne menjünk bele ebbe, mert nem tartozik a témához.


Én bocs.


A tökéletes randihoz kell a szimpátia (pirospont a versikének), két olyan fél, akik élvezhetik egymás társaságát.

Onnantól kezdve sakál mindegy, hogy egy hegymagas kilátó szeles-Napos-szép tetején vagytok-e, vagy csupán egy kis kávézó nyugis teraszán...

Mert az KELL, hogy egymás számára legyetek maga az élmény...


Jajj, mindjárt elcsöppenek... pézsét ide!!! :D

2011. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18.13-as vagyok. Ez lemaradt: Amorf Ördögök - Parti lány. .. a versike mármint.
2011. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vettem :P
2011. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!