Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők, Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, Nektek milyen egy tökéletes randi?

Figyelt kérdés
Ha kérhetném akkor részletesen.
2011. jan. 2. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elmegyünk 1 hangulatos kávézóba, beszélgetünk, aztán séta, hazakisér, és megbeszéljük a következőt randit.. és amikor bemegyek a kapun, akkor ir 1 sms-t, h jaj, de jól érezte magát.. :)
2011. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
És hol maradt belőle a szex?
2011. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
első randin nem szoktam szexelni, mert még nem is ismerem a pasit :D
2011. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Kell hozzá pénz, de az minden nőre kell, költsd el a pénzedet inkább, MP3-ra, és maszturbálj tovább.
2011. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A csajoknak az a tökéletes randi, ha mindent te fizetsz az utolsó fillérig minden egyes alkalommal. Te találod ki a programot, de az ne legyen sablonos, unalmas vagy olyan amire nem kell költeni.

Persze te hívd el őket. A randi után te keresd őket, te mutass érdeklődést feléjük. Összefoglalva, TE CSINÁLJ MINDENT!

2011. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diantha válasza:
...ennyi sevinisztát... az sms az nagyon édi de én inkább egy máris hiányzolt várnék :) És tényleg nem kell nagy dolog és egyátalán nem kell sokat költeni ránk,. Van aki nem is szereti...olyan mintha uralkodni akarnának rajta. De parsze nem illik elfogadni ha felajánlja se!
2011. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha felmegyünk hozzá, megnézünk egy filmet, csak lazulunk, beszélgetünk. És ennyi :-)
2011. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
első randin nálam sincs szex én legalább 1 hetet vároka csókkal is A rózsának nagyon örülök mert sztem elég kifejező.Sosem várom el h fizessen nekem,de ha nagyon erősködik a srác úgysem engedi h én fizessem,de volt már olyanban is részem h szerencsém volt h volt nálam elég pénz mert a srácnál egy fillér nem volt és az benne a vicc h ő hívott el mozizni:Sképzelhetitek h nem húztam vele sokáig:)
2011. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincsenek szülők otthon gyertyamény, pizza, vacsi után romantikus film, amikor a filmben is csók van akkor mi is (K) /vagy/ séta, múzeumba/színházba menés játszóttéri puszik :) fincsi ebéd(amilyet a lány szeret) aztán hazavisziszi a fiú a lányt, a kapuban egy csók és ennyi. számomra ez a 2 variáció van :) remélem egyszer majd lesz ilyen randim :)
2011. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem szoktam ezen gondolkozni, de a legjobb, amiben eddig részem volt:

(már túl voltunk egy sétálós-csókolózós délutánon, utána hívott fel magához) főzött egy nagy kondér, állati finom vadpörköltet. nappaliban megkajáltunk, előkerült egy üveg házibor, dumálás órákig, aztán kiesett pár kocka az emlékeim közül, mert a következő kép az, hogy az ágyban vagyunk :) :D

egyébként úgy esett, hogy ettől az éjszakától kezdve minden este vele alszom :)

2011. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!