Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért csak a kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csak a kigyúrt kőgazdag mercis cigókkal állnak szóba és a jófiúkkal soha?

Figyelt kérdés
Szinte minden 16-35 év körüli főleg az aki egyetemre főiskolára jár.
2011. márc. 25. 12:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Kőgazdag mercis cigók?"Azok" micsodák?:D


Kedves kérdező!


Lehet,hogy napjainkra a pénz utáni sóvárgás megmérgezte az emberek zömét,de az nem igaz,hogy minden nő az Általad említett lényekre bukik.Például az ismerőseim nagy része egyáltalán nem...:)


Tehát,ha a Te környezetedben nagyobb koncentrációban fordulnak is elő a pénzsóvár nők,akkor sem jogos az általánosításod,mert gondolom nem ismersz mindenkit a 16-35 éves korosztályból...:)


Szóval fel a fejjel!Nem olyan rossz még ez a világ!:)

2011. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azok a csajok akik az ilyen pasikat keresik, azok engem nem érdekelnek. Szerencsére soha nem is akadt az utamba egy ilyen sem. Lehet, hogy nem egy a haveri körünk? Amelyik nő szereti ha kitartják, használják majd megunják és eldobják az nem az én világom. Sajnos sokuk fel sem fogja mennyire kiszolgáltatottak egy ilyen kapcsolatban.
2011. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Tisztelt kérdező, tévedésben élsz.

A Nők nem is ilyenek, csak te egyet sem ismersz.

(ismerni nem azt jelenti, hogy be van jelölve a fbúkon..)

De majd ez is megváltozik benned, idővel.

31F

2011. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

már bocs...de te hülye vagy!

nézz már szét!!! te minden nőt csak kigyúrt kőgazdag mercis cigókkal látsz?

hát na..ez nekem kicsit magas, de biztos apád is az volt(kigyúrt kőgazdag mercis cigó), h anyád szóba állt vele....

2011. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Miből vontad le ezt a következtetést?:D

Ne lásd ennyire sötéten a dolgokat, én úgy vettem észre, hogy a magyar lányok döntő többségben nem csipázzák az orkokat.A főiskolás csajokkal meg szerintem teljesen mellélőttél, mivel más körökben mozognak(sztem elenyésző a "kőgazdag mercis cigók" száma a felsőoktatásban):)

2011. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
"jófiúként" mondom, hogy iszonyat nagy hülyeséget mondtál. Nem az számít, hogy kigyúrt és kőgazdag legyél, hanem az hogy légy határozott, legyen önbizalmad és jó dumád, ami valljuk be a jófiúnak felcimkézett srácok zöméből hiányzik. Lehet hülyeséget beszélek, ezeket magamból kiindulva mondom. :) És még azt is hozzátenném, hogy NEM a külső számít. Nem egy olyan lány volt már, aki szerint jól néztem ki, és ennek ellenére le lettem koptatva.
2011. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 napietus ***** válasza:

nem tudom, ki hogy van vele, meg tudom, hogy a rasszista anyámat. de én szóba nem álltam sose cigóval.


29/N

2011. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a cigók most hogy jönnek ide? Az 1. válaszoló miatt?:D


Nekem sem számít a pénz, az sem érdekel, hogy ha nincsen kocsija mert lesz@rom. Helyette jobban számít az egyénisége, az őszintesége, még talán jobban az, hogy ne legyen túl vékony de elhízott sem legyen.Inkább akkor félig meddig legyen izmos. A fej meg mindegy, mert eddig mindig különböző pasik tetszettek meg nekem, és nem is az a tipikus szép fiú..Szóval. Ízlések és pofonok.

De az ehhez hasonló általánosító kérdéseket már nagyon unom. Inkább szedd össze magad, ahelyett, hogy ilyen baromságokon agyalsz. Nem az a lényeg, de ezt mi hiába írjuk. Sokkal fontosabb a kellő önismeret, határozottság, és önbizalom egy fiúnál. Még a csúnyácskákat is vonzóvá varázsolja a jó duma, ezt tudom!:)

2011. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg azért mer ha van pénzed akkor ide oda tudod vinni kocsin meg bármit megkaphat amit akar. Bár ilyenekre a felszínes libák buknak csak!
2011. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
D.Lajos te vagy a kérdező? Mekkora balek vagy.hahaha
2013. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!