Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jól néznek ki az ilyen férfiak?

2011. márc. 24. 19:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen,lehet ő abbahagyta de én nem hagyom,mert szeretem amikor a női szemek letépik rólam a ruhát :D

Vagy amikor a csajom már attól beindul ha hozzám ér,ezt fenn kell tartani,ennyi.

Én 70 évesen is fullos pasi leszek,mert azt akarom és eldöntöttem,hogy így lesz.

Olvasd el a The Secret könyvet és meglátod miről beszélek.

Ép testben ép lélek

2011. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Hozzászólnál ehhez?

Én írtam ki a kérdést, írhatsz véleményt. THX.



http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__16..

2011. márc. 24. 20:13
 13/21 anonim ***** válasza:

Azta, de jó tested lett... :O

De ne ess túlzásokba, van, akinek már így is túl sok az izmod.


Utolsó válaszoló, az nem sport, amit ti csináltok.

2011. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A konditerem (esetleg koksz, tömegnövelő) szerintem nem sport, de qrvára nem... Fekete Lacin alig látszik hogy izmos, aztán mégis sokkal erősebb ezeknél a felfújt állatoknál... Sport inkább a biciklizés, futás, úszás stbstb, de nem a konditerembe járás.
2011. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Fekete Laci erőemelő te agyas, nem testépítő -.-"
2011. márc. 24. 21:42
 16/21 A kérdező kommentje:

Meg ha nem sport szerinted, csináld már az csak egy hétig, amit egy testépítő! Csak nyomj le egy 2órás edzést!


Futásban mi a sport? Futsz, mint a hülye. Ennyi. De a testépítés, életmódot is követel. Helyes étkezés, nem mindegy mit, mikor, mennyit eszel! Alvásidő is fontos! Az sem mindegy hogy miként fogod meg a rudat, vagy hogy mennyire melegítesz be! pl. akik versenyen vannak, azokban kib@szott nagy munka van, és sok pénz!


Nekem ne mondja egy idióta se, hogy ez nem sport!

Ez a legnagyobb sport a világon!

2011. márc. 24. 21:47
 17/21 A kérdező kommentje:

"A konditerem (esetleg koksz, tömegnövelő) szerintem nem sport"

Jól írtad! Ez nem sport, ezek eszközök!


Kb olyan, mintha azt írtad volna, hogy a kapu nem sport, de kur_ára nem!

2011. márc. 24. 21:51
 18/21 anonim ***** válasza:
Én tisztelem ezeket, mert ebben rengeteg munka van. De ennyi. Nem ez tetszik, a negyed ekkora izmos pali az bejövős. Szerintem nem ez az undorító, hanem a hájas, löttyedt testű pali, főleg huszonévesen, ha nincs amúgy baja, de szarik a testére, és nyavalyog hogy nincs csaja, vagy ha van akkor papucs lesz, el ne veszítse, na persze hiába mert mindenki szereti a szépet:)
2011. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy életmód. Na és? Ha az ember komolyan csinál valamit, ahhoz teljesen alkalmazkodni kell, ez nem indok.

2 órás edzés? Megcsinálom, de csak akkor, ha te rajzolsz nekem 3 portrét megrendelésre, A3-as méretben. Hajrá.


Amúgy igazad van, feleslegesen írok neked, mert nem fogod fel. Tipikus agyatlan testépítő vagy, aki majd akkor esik pofára, amikor észreveszi, hogy a nők is csak undorral néznek rá.


Most jutott eszembe, talán ez is olyan, mint az anorexia. Az ember nem hiszi el, hogy rosszat csinál magával, max az intenzíven...

2011. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Utolsó figyelj rám,ez olyan én rajzolok neked,de akkor légyszíves írjál nekem egy Java Swinges alkalmazást ami azt csinálja,hogy vannak fájlok a gépen te létrehozol kategóriákat,és rendezed a gépen lévő fájlokat természetesen mindent adatbázisba tárolunk,lesz egy kereső ablak,lesz egy feldolgozó ablak amibe benne van a feldolgozandó.

Jah és bocsi testépítő vagyok meg erőemelő nah erre most m it mondasz,hogy agyatlan lehet de akkor légyszíves írd meg nekem ezt a projektet oké?

Tipikus ilyen kis irigy vagy aki el van otthon nem sportol,és lesi a bombanőket,hogy de jó lenne egy ilyen,de ehhez tenni is kell :D

Nah de a lényeg,csináld már ezt a nem sportot légyszíves csak két hónapig,úgyhogy betartod a kaját meg minden egyebet,és célokat tűzöl ki.

Tudod ez több mindenbe is jó:egyrészt nagyon jó tested lesz,2.a jobb csajoknak is ez jön be,

3.lesz egy tartásod,hogy férfi vagy,4.célkitűzést is megtanulod,5.kitartásodat növeli,6.szexuális teljesítményt is felnyomja(konkrétan a csajom néha beájul már,úgy kikészítem).

Durván ennyi szóval teljesen más embert csinál belőled mint minden épeszű sport.

Amúgy Fekete LAci iszonyat gusztustalan ne haragudj,jah és elmondanám,hogy ő is koxolt(ő a nagy naturál,lenézi a testépítőket,mert cuccolnak),tudom,hogy Fekete Laci is nem keveset tolt magába,konkrétan az edzőm lőtte be neki mindig,erről ennyit.Jah hogy ezt elfelejti említeni,igen vajon miért,én legalább egyenes vagyok,hogy igen én is készülök koxolni,mert egy szinten már kelleni fog(versenyezni is akarok).

Nagyon sok munka van ebben elhihetitek,no buli,no pia,csak szigorú diéta,az a durva.

Minden tiszteletem a testépítőkért/erőemelőkért.

2011. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!